Slovenské hviezdy vo Varoch: Fialová dramatická, Vašáryová stále diva!

06.07.2017 12:50

Skutočne hviezda a mnohopočetná bola premiéra slovenského-ukrajinského filmu Čiara v hlavnej súťažnej sekcii MFF Karlovy Vary. V pondelok ožilo kúpeľné mesto temným príbehom v réžii Petra Bebjaka.

Premiéra slovenského filmu Čiara na MFF Karlovy...
Premiéra slovenského filmu Čiara na MFF Karlovy Vary. Zľava: herečka Zuzana Fialová, herečka Emília Vášáryová, herec Andrej Hryc a herečka Kristína Kanátová.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary

Novinka, ktorá sa do slovenských kín dostane od 3. augusta, zožala priaznivé reakcie a je jasné, že určite bude do kín lákať aj divákov. Hoci režisér Bebjak rád pracuje s novými tvárami, tentoraz obsadil aj niekoľko hviezdnych.

Na červenom koberci slávnostnej premiéry nechýbali hlavné mužské hviezdy filmu Tomáš Maštalír a Andy Hryc, pozornosť však patrila najmä dámam.

Slovenská herečka Emília Vášáryová
		zdraví...
Delegácia
		slovenského filmu Čiara na
		MFF...
+3Herec Andy Hryca sa
		zvítal s Jiřinou Bohdalovou.

Herečka Zuzana Fialová je elegantná dáma a potvrdila to aj výberom večerných čiernych šiat s výrazným dekoltom. Vzhľad filmovej divy však nespochybnila ani jej staršia kolegyňa a prvá dáma slovenského filmu Emília Vášáryová. V atramentovo­modrých šatách so štrasovým zdobením v spletenci hadov vyzerala veľmi príťažlivo a zároveň mladistvo. Trio dám uzatvárala bratislavská rodáčka Kristína Kanátová, ktorej voľba spoločenského modelu s rozparkom a výrazným bodkovaným vzorom pôsobila hravo a romanticky.

Delegácia slovenského filmu Čiara na MFF...
Delegácia slovenského filmu Čiara na MFF Karlovy Vary pred zaplnenou kinosálou.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary

Herečka Emília Vášáryová sa pre server Tyden.cz vyjadrila, že sa teší ponukám na herecké party od režisérov z oboch strán česko-slovenskej hranice. „Teší ma, že ma oslovujú mladí českí režiséri, ale aj tí naši. Navyše sa nemusím učiť cudzí jazyk,“ uviedla. „Som rada, že sme sa dostali do karlovarskej súťaže, ale aj za to, že sa vedľa mňa na plátne objavujú moje žiačky,“ doplnila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Fialová #súťaž #Karlovy Vary #festival #Emília Vášáryová #Ciara
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

+ Neľutujte sa stále, ste úplne v poriadku, nemyslite na zlé veci.
Neplačte pre peniaze, všetko sa vyrieši,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk