Rihanna vystavila parádny dekolt! Modelka Cara prišla rovno naostro

25.07.2017 12:16

Film Valerian a mesto tisícich planét sa na Slovensku premieta už od minulého štvrtka, do Londýna dorazil len v pondelok večer. Aj s hlavnými hviezdami.

Herečka a speváčka Rihanna si obliekla model z...
Herečka a speváčka Rihanna si obliekla model z dielne Giambattista Valli Couture. A vyprsila sa. Autor: Reuters, DARREN STAPLES

V britskej metropole sa konala premiéra očakávaného sci-fi komiksu v réžii Luca Bessona. Hoci mnohí britskí fanúšikovia možno netušia, kto je Francúz Besson, určite poznajú hlavných hrdinov jeho filmu.

Titulná ženská hrdinka v podaní Cary Delevigneovej je určite lákadlom. A platilo to aj na pondelňajšej premiére snímky, kam dorazila blondínka v nohavicovom kostýme Burberry. Jej ramená a hruď zdobil masívny šperk, v kratučkých vlasoch mala zase saténovú stužku. A ukážkovo sa správala k fanúšikom, s ktorými si urobila niekoľko selfie a tiež rozdala pár podpisov.

Herečka
		a speváčka Rihanna si obliekla model
		z...
Modelka
		Cara Delevingne pózuje na
		premiére...
+8Herec Dane
		DeHaan.

Ešte viac tentoraz zaujala barbadoská hviezda Rihanna, ktorá opäť poňala premiéru vo veľkolepom štýle. Dôkazom bol výber jej šiat v ateliéri Giambattista Valli Couture. Pompézna róba v šarlátovej farbe pôsobila pompézne. Rovnako aj Rihannin dekolt. Jeho obsah zdôraznený všitým korzetom sa prehliadnuť skrátka nedal.

Herečka Cara Delevingne (vpravo) s kolegom...
Herečka Cara Delevingne (vpravo) s kolegom Daneom Dehaanom a speváčkou Rihannou na londýnskej premiére filmu Valerian a mesto tisícich planét.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Na britskej premiére nechýbali, samozrejme, ani mužskí hrdinovia. Prišiel Dane DeHaan či domáci Clive Owen. Besson už tradične do svojho filmového sveta angažoval aj príťažlivé modelky – tentoraz to je Sasha Luss, Aymeline Valade a Pauline Hoarau.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Valerian a mesto tisícich planét #Rihanna #premiéra #dekolt #Cara Delevingne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Opekačka dnes nie je pre vás veľmi šťastný nápad, zraníte sa.
Všetko má svoj význam, aj vy to čoskoro...

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk