Na prvý pohľad diva! A potom, veď to má zarezané až do...

08.09.2017 15:55

Speváčku Rihannu milujú fotografi aj médiá. Rada sa predvádza, blázni sa v móde a nezľakne sa ani tých najpodivnejších kreácií.

Speváčka Rihanna na uvedení novej kozmetickej...
Speváčka Rihanna na uvedení novej kozmetickej línie. V róbe Oscar de la Renta. Autor: SITA/AP, Brent N. Clarke

Na štrvtkovej prezentácii novej kozmetickej línie v New Yorku stavila na pompéznu eleganciu a na prvý pohľad skutočne ohúrila.

Speváčka Rihanna na uvedení novej kozmetickej...
Speváčka Rihanna na uvedení novej kozmetickej línie. V róbe Oscar de la Renta.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Brent N. Clarke

Žltá kombinánia masívnej sukne a tenučkého topu uviazaného pod prsami vznikla v ateliéri Oscar de la Renta. A hudobnej dive farbe krásne hrala na tmavej pokožke. Napriek tomu, že hviezda vyzerala priam ukážkovo, vada sa našla. A nie malá.

Rihanna si k šatám obliekla vysoké gladiátorské sandále s trblietavým remienkom vlniacim sa okolo nohy až takmer do polovice stehien. A to bola aj najväčšia slabina celého stylingu. Barbadoská rodáčka totiž vyzerala, že jej remienok zapli tak natesno, že jej do nôh ani neprúdi krv. Na pokožke boli jasne vidieť odtlačky tenučkého koženého prúžku a myslíme si, že to rozhodne nebolo príjemné ani pre samotnú nositeľku.

Nuž, ale výsledok je jasný – o Rihanne v žltom písali už o pár hodín všetci a zdieľali ju fanúšikovia na sociálnych sieťach. Pre popularitu sa trpí…

#róba #Rihanna #móda #faux pas #remienky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku