Stále zaláskovaní?! Kidman s manželom v Toronte vystavili svoje city

Opäť ako ukážkový romantický párik boli pred kamerami a objektívmi z celého sveta manželia Nicole Kidman a Keith Urban v Toronte.

10.09.2017 11:00
debata
Herečka Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban Herečka Nicole Kidman a jej manžel Keith Urban na premiére filmu The Upside v Toronte.

Známa dvojica pricestovala do Kanady, aby tu mohla blondínka uviesť svoju novinku The Upside. Hoci okrem nej hrá hlavnú rolu v snímke Bryan Cranston, pozornosť médií aj fanúšikov sa sústredila predovšetkým na manželský pár.

Päťdesiatnička Kidman sa objavila na červenom koberci v kreácii Oscar de la Renta a vyzerala veľmi elegantne. Už dávnejšie odtajnila, že v novom filme sa vrátila ku svojim rodným koreňom. „Áno, vo filme používam svoj pôvodný austrálsky akcent. Kiežby som to mohla robiť častejšie,“ vyznala sa pre Sydney Herald.

Herečka Nicole Kidman v kreácii Oscar de la Renta. Foto: Reuters, FRED THORNHILL
Herečka Nicole Kidman v kreácii Oscar de la Renta. Herečka Nicole Kidman v kreácii Oscar de la Renta.

Blondínka má okrem snímky The Upside pred očakávanou premiérou krimiseriálu z dielne Jane Campionovej – projektu Top of the lake. Okrem nej sa v ňom objaví aj herečka Elizabeth Moss či z Hry o tróny známa Gwendoline Christie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #Toronto #Austrália #Nicole Kidman #Keith Urban #pôvab