Rihanna ako krásna dáma zbierala milióny, pozvala aj Němcovú

Vyše päť miliónov dolárov sa podarilo vyzbierať známej barbadoskej speváčke Rihanne na jej benefičnom gala Diamond Ball, ktoré sa konalo v New Yorku v piatok.

17.09.2017 00:00
debata
Speváčka Rihanna v kreácii Ralph &... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Speváčka Rihanna Speváčka Rihanna v kreácii Ralph & Russo Couture.

Dvadsaťosemročná RiRi dorazila na podujatie vo veľkolepej čiernej kreácii Ralph & Russo Couture a spolu s ňou prišlo aj množstvo známych tvárí. Práve vďaka ich prítomnosti sa bohatí hostia a mecenáši neváhali plesnúť po vrecku a prispieť na programy nadácie Clara Lionel Foundation, ktorá má podporiť vzdelávanie detí v rozmanitých regiónoch sveta.

Herečka a televízna osobnosť La La Anthony.
Speváčka Rihanna v kreácii Ralph & Russo Couture.
+5Modelka Daniela Lopez na treťom ročníku akcie...

Na hrdú speváčku, ktorá sa tentoraz vzdala provokatívneho imidžu a spravila zo seba ukážkovú dámu, sa prišli pozrieť aj jej vlastná mama a starý otec. Všetci traja spoločne spokojne pózovali fotografom a Rihanna si ešte pred štartom akcie robila veľké plány na úspech podujatia. To sa jej aj vyplnilo.

Medzi hosťami sa objavili mená ako Kendrick Lamar, Beyoncé, raper Future či modelka Emily Ratajkowski. Pozvanie dostala aj ďalšia známa filantropka Petra Němcová, ktorá má vlastnú nadáciu Happy Hearts Fund. Česká rodáčka vyzerala veľmi pôvabne v luxusných večerných šatách na ramienka. Titul najsexy dámy večera však bez debaty získala modelka Daniela Lopez v minišatách, ktoré prestrihmi odhaľovali jej nahé telo.

Modelka Petra Němcová. Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Modelka Petra Němcová. Modelka Petra Němcová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Rihanna #gala #benefícia #Petra Němcová #milión

+ Do nového dňa vykročíte s úsmevom a nedáte sa rozladiť pesimistami.
Pravidelná revízia finančných cieľov udrží...

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Včasné splácanie...