Rihanna ako krásna dáma zbierala milióny, pozvala aj Němcovú

17.09.2017 00:00

Vyše päť miliónov dolárov sa podarilo vyzbierať známej barbadoskej speváčke Rihanne na jej benefičnom gala Diamond Ball, ktoré sa konalo v New Yorku v piatok.

Speváčka Rihanna v kreácii Ralph &...
Speváčka Rihanna v kreácii Ralph & Russo Couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Dvadsaťosemročná RiRi dorazila na podujatie vo veľkolepej čiernej kreácii Ralph & Russo Couture a spolu s ňou prišlo aj množstvo známych tvárí. Práve vďaka ich prítomnosti sa bohatí hostia a mecenáši neváhali plesnúť po vrecku a prispieť na programy nadácie Clara Lionel Foundation, ktorá má podporiť vzdelávanie detí v rozmanitých regiónoch sveta.

Herečka
		a televízna osobnosť La La
		Anthony.
Speváčka
		Rihanna v kreácii Ralph & Russo
		Couture.
+5Modelka Daniela Lopez na
		treťom ročníku
		akcie...

Na hrdú speváčku, ktorá sa tentoraz vzdala provokatívneho imidžu a spravila zo seba ukážkovú dámu, sa prišli pozrieť aj jej vlastná mama a starý otec. Všetci traja spoločne spokojne pózovali fotografom a Rihanna si ešte pred štartom akcie robila veľké plány na úspech podujatia. To sa jej aj vyplnilo.

Medzi hosťami sa objavili mená ako Kendrick Lamar, Beyoncé, raper Future či modelka Emily Ratajkowski. Pozvanie dostala aj ďalšia známa filantropka Petra Němcová, ktorá má vlastnú nadáciu Happy Hearts Fund. Česká rodáčka vyzerala veľmi pôvabne v luxusných večerných šatách na ramienka. Titul najsexy dámy večera však bez debaty získala modelka Daniela Lopez v minišatách, ktoré prestrihmi odhaľovali jej nahé telo.

Modelka Petra Němcová.
Modelka Petra Němcová. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rihanna #gala #benefícia #Petra Němcová #milión
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...