Pamela Anderson oplakala Hefnera, potom vyrazila na žúr a ohúrila

Oslávila päťdesiate narodeniny, no je pravdepodobne jedným z najslávnejších sexidolov planéty. Vo veľkej miere za to Pamela Anderson vďačí magazínu Playboy.

29.09.2017 15:30
debata
Herečka Pamela Anderson sa objavila na párty... Foto: SITA/AP, Kamil Zihnioglu
Herečka Pamela Anderson sa objavila na párty L'Oreal Balmain v Paríži. Herečka Pamela Anderson sa objavila na párty L'Oreal Balmain v Paríži.

Aj preto sa známej televíznej plavčíčky a modelky, ktorá sa nespočetnekrát odhalila pred objektívmi, mimoriadne dotklo úmrtie Hugha Hefnera – zakladateľa slávneho pánskeho magazínu Playboy.

Anderson, ktorá momentálne žije vo Francúzsku, zverejnila na svojom profile na Instagrame ódu a spomienku na muža, ktorý jej pomohol rozbehnúť kariéru a spravil z nej jednu z najslávnejších playmate v histórii.

Modelka Elsa Hosk na prehliadke Balmain...
Česká topmodelka Karolina Kurková na prehliadke...
+18Topmodelka Jourdan Dunn na prehliadke Balmain...

„Som tým, kým som vďaka tebe. Naučil si ma všetko dôležité o slobode a rešpekte,“ odkázala Anderson Hefnerovi pri minivideu, na ktorom ju vidieť s rozmazanými očami a plačúc pred objektívom. „Bude mi na tebe chýbať všetko. Ďakujem za to, že si svet urobil krajším miestom. Slobodnejším a sexuálnejším miestom. Bol si skutočný džentlmen. Zbohom Hef,“ doplnila ešte herečka, ktorá sa údajne stretávala s Hefnerom pravidelne až do jeho smrti.

Ako však platí v Hollywoode, šou musí pokračovať. A tak už o pár hodín neskôr známa blondínka pózovala fotografom na párty značiek Balmain a L'Oreál Paris v Paríži. Oblečená do elastických minišiat pošitých krištáľmi vyzerala sexy a superzvodne. A nepotrebovala k tomu ani odvážny dekolt.

Akciu si nenechali ujsť mnohé známe topmodelky, väčšinu z nich nájdete v našej galérii.

Goodbye #Hef Mr Hefner I have so many thoughts, I have no brain n right now to edit I am me because of you You taught me everything important about freedom and respect. Outside of my family You were the most important person in my life. You gave me my life... People tell me all the time That I was your favorite... I'm in such deep shock. But you were old, your back hurt you so much. Last time I saw you You were using a walker. You didn't want me to see. You couldn't hear. You had a piece of paper in your pocket you showed me - with my name Pamela with a heart around it. Now, I'm falling apart. This feeling is so crazy. It's raining in Paris now. I'm by the window. Everything anyone loves about me is because you understood me. Accepted me and encouraged me to be myself. Love like no one else. Live recklessly With unfiltered abandon. You said the magazine was about a girl like me. That I embody the spirit you fantasized about. I was the one. You said. I can hear you say - Be brave. There are no rules. Live your life I'm proud of you. There are no mistakes. And with men - Enjoy ... (Your wonderful laugh) You have the world by the tail You are a good girl And you are so loved - You are not crazy. You are wild and free Stay strong, Stay vulnerable. ... "It's movie time" You loved my boys ... You were always, always there for us. With your love Your crazy wisdom. I will miss your everything. Thank you for making the world a better place. A freeer and sexier place. You were a gentleman charming, elegant, chivalrous And so much fun. Goodbye Hef ... Your Pamela

Príspevok, ktorý zdieľa The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson),

debata chyba
Viac na túto tému: #smútok #Balmain #Pamela Anderson #Playboy #párty #sexy

+ Objavíte v sebe nečakanú vnútornú silu a začnete nový spôsob bytia.
Zmena zamestnania bude viesť iba...

+ Zamerajte sa na kondíciu a posilnenie imunity. Zdravie je prioritou.
Prepustením kolegyne, ktorú ste si obľúbili...