Salma Hayek vyrazila za módou v Paríži. Bohatý mužíček po jej boku!

03.10.2017 13:48

Móde nikdy nepovie nie. Najmä, ak to má aj v manželských povinnostiach. Mexická hviezda Salma Hayek opäť žiarila v Paríži.

Šéf firmy Kering Francois-Henri Pinault a jeho...
Šéf firmy Kering Francois-Henri Pinault a jeho manželka Salma Hayek pred prehliadkou odevného ateliéru Stella McCartney v Paríži. Autor: SITA/AP, Christophe Ena

Päťdesiatročná herečka sa objavila v pondelok predpoludním na prehliadke dizajnérky Stelly McCartneyovej a nebola sama. Pochopiteľne. Jej manžel Francois Henri-Pinault je totiž šéfom veľkej firmy, ktorá vlastní aj značku McCartneyovej. Jeho účasť na prezentácie kolekcie Jar/Leto 2018 je teda takpovediac povinná.

Manželská dvojica si však podobné príležitosti vyslovene vychutnáva a nebolo to inak ani v pondelok, keď sa zaradili k zástupu ďalších prítomných celebrít. Kolekciu si prišla pozrieť speváčka Kylie Minogue, topmodelka Natalia Vodianova či princezná Charlotte Casiraghi z Monaka.

Šéf firmy Kering Francois-Henri Pinault a jeho...
Šéf firmy Kering Francois-Henri Pinault a jeho manželka Salma Hayek pred prehliadkou odevného ateliéru Stella McCartney v Paríži. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

Týždeň módy v Paríži sa zavŕši utorňajším programom, v ktorom sa objavili slávne mená ako Chanel a Louis Vuitton. Dizajnérske domy odprezentovali nové kolekcie, pričom medzi nimi zaujali napríklad značky ako Versace, Marc Jacobs či Dior alebo Alexander McQueen.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Salma Hayek #paríž #móda #Francois Henri-Pinault
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk