Na prahu 60-ky?! Fíha, tak tejto hollywoodskej dáme vek neuveríte

07.11.2017 00:00

Zdá sa to priam neuveriteľné, ale herečka Holly Hunter sa už pomalým krokom blíži k dovŕšeniu šesťdesiatky. Keď sa na ňu pozriete, naozaj by ste neverili.

Herečka Holly Hunter vyzerala na vyhlásení cien...
Herečka Holly Hunter vyzerala na vyhlásení cien Hollywood Film Awards úchvatne. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na víkendovom vyhlásení cien Hollywood Film Awards sa 59-ročná herečka objavila, aby prišla reprezentovať romantickú komédiu The Big Sick. Pohľady hostí, ale aj novinárov však pritiahla Hunter nielen ako herečka, ale aj ako pôvabná dáma.

V bielych večerných šatách bez rukávov odhalila svoju ukážkovú fyzickú formu. Kým väčšina žien v jej veku sa už snaží skrývať ochabnuté ramená alebo maskovať silnejší driek, Hunter si môže dovoliť ukázať.

Herečka
		Margot Robbie v šatách Louis Vuitton.
Herečka
		Amy
		Adams.
+18Herečka Elizabeth
		Olsen.

Dôvod je v jej prípade prozaický – vždy milovala pohyb a šport a pravidelne sa objavuje aj na pláži, kde chodí surfovať a plávať. Niekdajšia hviezda filmu Piano je navyše jednou z najstarších rodiacich herečiek v Hollywoode. Synov Clauda a Pressa priviedla na svet ako 48-ročná v roku 2006. Sú to vraj práve deti, ktoré ju udržiavajú v kondícii a pretavujú mladosť aj do jej myslenia. „Je to neuveriteľné, ale vďaka mojim synom sa cítim naozaj stále sviežo. A kvôli nim taká aj chcem zostať čo najdlhšie,“ uviedla herečka pred časom v jednom z rozhovorov. Očividne sa jej to celkom darí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #pôvab #Hollywood Film Awards #Holly Hunter #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk