Dekolt snov! Patrí manželke krásavca Tatuma

08.11.2017 00:00

Channing Tatum (37) a jeho manželka Jenna Dewan-Tatum (36) bezpochyby patria k obdivovaným párom Hollywoodu.

Herec sa so železnou pravidelnosťou objavuje na popredných priečkach ankiet o najsexi muža, a nezaostáva za ním ani jeho zvodná brunetka.

Channing Tatum a jeho manželka  Jenna Dewan...
Channing Tatum a jeho manželka Jenna Dewan Tatum na premiére dokumentu "War Dog: A Soldier's Best Friend" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Počas premiéry dokumentu z dielme HBO s názvom War Dog v Los Angeles, pod ktorý sa Tatum podpísal ako spoluproducent, sa oči fotografov upierali k jeho manželke. O záujem sa postarali predovšetkým jej čierne šaty značky Christian Siriano v štýle päťdesiatych rokov. Efektný výstrih v tvare srdca lichotil jej zvodnému dekoltu, ktorý na červenom koberci hrdo predvádzala.

Jenna Dewan Tatum na premiére dokumentu...
Jenna Dewan Tatum na premiére dokumentu "War Dog: A Soldier's Best Friend" v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Herečka, ktorá hollywoodsku kariéru odštartovala ako modelka a predovšetkým vychytená tanečníčka, vychováva spolu s manželom 4-ročnú dcérku Everly. Pred oltár sa slávny pár postavil v roku 2009. Pekná tmavovlsáka však pred rokmi očarila aj slávneho speváka Justina Timberlakea, s ktorým tvorila pár ešte predtým, než spoznal Jessicu Bielovú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jenna Dewan Tatum #Dog War #Chaning Tatum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite vnútorný nepokoj. Vaše telo aj myseľ si potrebujú len oddýchnuť.
Domáce práce rozdelíte medzi...

+ Pravidelné, nočné vyjedanie chladničky sa čoskoro odzrkadlí na vašom tele.
Rozhodnete sa pre plánovanú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk