Rezešová, Wisterová či Müllerová vyrazili na Mikloška. Oplatilo sa!

23.11.2017 12:10

Už zvyčajne je obdobie pár týždňov pred Vianocami nabité spoločenskými podujatiami, ktoré lákajú aj známe tváre. Prehliadka Fera Mikloška, dizajnéra, ktorý mnohé z nich aj oblieka, nebola výnimkou.

Trio dám v zložení Vera Wisterová (druhá...
Trio dám v zložení Vera Wisterová (druhá zľava), Lenka Šóošová (tretia zľava) a Petra Ficová s moderátorom Brunom Ciberejom. Autor: Peter Frolo

V priestoroch Primaciálneho paláca v Bratislave sa zišli modelky, moderátorky, ale aj zástupcovia hudobnej či hereckej brandže. Lákadlom bola druhá časť výročnej kolekcie k 20. výročiu existencie značky a salónu, v rámci ktorých známy návrhár tvorí. Na svoje si prišli nepochybne najmä fanúšikovia luxusnej a opulentnej módy, určenej na spoločenské udalosti.

Moderátorka Soňa Müllerová.
Moderátorka Emma Tekelyová a jej
		dcéra,...
+13Dizajnérka Michaela
		Ľuptáková.

Nielen dlhé večerné šaty, ale aj koktejlové kreácie či luxusné kabáty s kožušinou už tradične patria do Mikloškovej tvorby. Práve nad nimi sa tentoraz v prvých radoch prehliadky rozplývala napríklad moderátorka Soňa Mullerová s bývalou kolegyňou Emmou Tekelyovou či Mikloškova mladšia klientská základňa na čele s Denisou Mendrejovou alebo Evou Rezešovou. Celkom vtipným detailom bolo, že aj mnohí známi hostia stavili v rámci dress-code na čiernu farbu – podobne ako Mikloško v novej kolekcii na Jeseň-Zimu 2017/2018.

Modelka v kreácii z druhej časti výročnej...
Modelka v kreácii z druhej časti výročnej kolekcie Fera Mikloška k 20. výročiu existencie jeho značky. Miklosko Fashion Design - Jeseň-Zima 2017/2018 Autor: BABUSIK Dominik

Popri temných tónoch však kolekcii nechýbalo veľa lesku a práve to je vec, ktorá očarila aj moderátorku Veru Wisterovú. „Milujem flitre. Mám ich rada aj v hudbe aj v móde, orientujem sa až do takej travesty divokej scény – zlaté čižmy nad kolená, flitre na očiach, na perách, veľká parochňa. Milujem to a ani sa tým netajím, mám rada tento až trošku gýč – veľa flitrov, veľa lesku. To tu dnes bolo, takže prehliadka sa mi veľmi páčila. Keby som na to mala parametre, finančné aj postavové, určite viac ako tretinu modelov by som si vedela predstaviť na sebe,“ uviedla pre Pravda.sk Vera Wisterová.

Modelka
		v kreácii z kolekcie spoločenskej
		a...
Modelka v
		kreácii z kolekcie spoločenskej
		a...
+25Modelka v kreácii z
		kolekcie spoločenskej
		a...

Podľa nej je Mikloško bonviván slovenskej módnej scény. „Je neuveriteľne zábavný, šarmantný a charizmatický človek. A presne taký, aký je on, je aj jeho móda. Krásna na pohľad a má v sebe iskru ako má aj Fero ako človek,“ skonštatovala usmievavá Wisterová, ktorú na prehliadke sprevádzala kolegyňa Lenka Šóošová, fotografka Petra Ficová a moderátor Bruno Ciberej. Zábery z prehliadky aj fotografie známych tvárí na akcii si pozrite v našich galériách.

Dizajnér Fero Mikloško s vernými klientkami -...
Dizajnér Fero Mikloško s vernými klientkami - Evou Rezešovou (vľavo) a Natáliou Selvekovou. Autor: Peter Frolo

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#známe tváre #Vera Wisterová #prehliadka #móda #lesk #jeseň-zima 2017 #flitre #Fero Mikloško
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Po celom dni v práci za počítačom by ste sa mali prejsť a rozhýbať si svaly.
Nerobte všetko na poslednú...

+ Nepredstierajte, že necítite bolesť, bude sa neustále vracať.
Uvedomujete si, koľko platíte vašej banke za...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk