Verešová, Mendrejová či Čobejová... známe dámy sa zahrali na sudičky

07.12.2017 16:15

Niekoľko bývalých kráľovien krásy, herečky, modelky alebo moderátorky - také bohaté bolo celebritné osadenstvo na stredajšom "prírodnom" uvedení novej kozmetiky.

Na uvedenie kozmetiky pricestovala aj Andrea...
Na uvedenie kozmetiky pricestovala aj Andrea Verešová. Autor: ala Palla

Z Prahy do priestorov príťažlivej Wiegerovej vily neďaleko Pezinka pricestovala Andrea Verešová, príležitosť byť sudičkou a krstnou mamou si nenechala ujsť ani herečka Michaela Čobejová či modelka a moderátorka Soňa Skoncová.

Zostava dám bola skutočne bohatá. A zatiaľ čo do priestorov, kde sa zvyknú konať rôzne slávnosti či svadby, dorazili v tradične zimnej výstroji (počasie predsa len prívetivé veľmi nebolo), pred objektívmi sa na pár momentov obliekli aj do pudrových županov. Dôvod bol jediný – krst kozmetiky, pod ktorú sa podpísala celebritná lekárka Alena Pallová.

Herečka
		Michaela Čobejová.
Lekárka
		Alena Pallová uviedla do života
		vlastnú...
+11Riaditeľka Fashion TV
		Gabriela Drobová.

Podľa jej vlastných slov pracovala na vlastnej „beauty“ línii niekoľko rokov a snažila sa uplatniť potreby klientov, s ktorými doposiaľ spolupracovala. Väčšina dám, ktoré sa na akcii zúčastnili, sa k nim tiež radia.

Estetická chirurgia či skrášľujúce zákroky, či už pomocou krémov a procedúr, alebo aj invazívnejších metód nie je ničím výnimočným ani za hranicami. A posledné roky sa ňou už netaja ani domáce hviezdy. Napríklad herečky Zuzana Haasová či jej kolegyňa Čobejová hrdo priznávajú, že sa o seba starajú pod rukami odborníkov.

Herečka Michaela Čobejová.
Herečka Michaela Čobejová. Autor: ala Palla

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Haasová #Andrea Verešová #Denisa Mendrejová #Alena Pallová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...