Súboj krásnych sestier: Slávna Penelope odhalila nôžku, Monica ešte viac!

05.02.2018 00:00

Hoci nezískala žiadnu z cien, jej prítomnosť stále budí pozornosti viac než v prípade jej hereckých kolegýň. Dôvodom je hviezdny hollywoodsky status Penelope Cruzovej.

Herečka Penelope Cruz sa objavila na vyhlásení...
Herečka Penelope Cruz sa objavila na vyhlásení cien v kreácii Atelier Versace. Autor: Reuters, JAVIER BARBANCHO

Aj v sobotu večer v Madride na vyhlásení cien Goya Awards sa španielska herečka ocitla v centre pozornosti. Nehovoriac o tom, že na akciu dorazila s manželom Javierom Bardemom, takže hviezdna dávka bola dvojitá.

Herečka Belen
		Cueta.
Herečka Maria Botto
		pózuje fotografom.
+13Herečka Pepa
		Charro.

Štyridsaťdvaročná držiteľka Oscara sa objavila na vyhlásení „španielskych Oscarov“ v bielej kreácii s trblietavými aplikáciami z dielne Atelier Versace. Pred pár týždňami sa šuškalo o tom, že talianska dizajnérka Donatella Versace sa hnevá na Cruzovú pre jej účasť v seriáli American Crime Story o zavraždení Gianniho Versaceho.

Módna firma sa od seriálu dištancovala. Zdá sa však, že vzťahy oboch dám sú v poriadku a dvojnásobná mama mohla zažiariť v kreácii s rozparkom, ktorý zvodne odhaľoval jej nohu.

Španielsky herec Javier Bardem a jeho manželka...
Španielsky herec Javier Bardem a jeho manželka Penelope Cruz pózujú spoločne na červenom koberci vyhlásenia cien Goya Awards. Autor: SITA/AP, Francisco Seco

Na ceremoniáli sa okrem množstva ďalších domácich hviezd objavila aj Cruzovej mladšia sestra Monica. Herečka a tiež bývalá modelka si na seba obliekla o niečo odvážnejšiu kreáciu v telovej farbe, ktorej nechýbali transparentné detaily. A nepochybne sa radila medzi najsexy dámy večera.

Na červenom koberci defilovali v krásnych róbach aj dámy ako Juana Acosta, Goya Toledo či Ana Alvarez. Viac nájdete v galérii.

Španielska herečka Monica Cruz.
Španielska herečka Monica Cruz. Autor: Reuters, JAVIER BARBANCHO

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vyhlásenie cien #pôvab #Penelope Cruz #Monica Cruz #krása #Goya Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk