Sexy Lopez oslávila 1. výročie s milencom. A takto sa predviedla!

05.02.2018 16:29

Niekoľko kostýmov, každý poriadne sexy vystriedala speváčka Jennifer Lopez cez víkend, keď účinkovala na koncerte v Minneapolise. Zaujala však aj po skončení akcie.

Speváčka Jennifer Lopez počas vystúpenia na...
Speváčka Jennifer Lopez počas vystúpenia na Directv Super Saturday Night pred zápasom Super Bowl. Autor: SITA/AP, Michael Zorn

Hudobná diva, ktorej vek 48 rokov málokto uverí, predviedla pred divákmi niekoľko hudobných hitov, vrátane tých najväčších ako Waiting for tonight či Jenny from the block. Súčasťou vystúpenia však bola aj nová skladba, ktorú zložila pre svojho milého – partnera Alexa Rodrigueza.

„Dnes je to presne rok, čo sme spolu,“ vyhlásila na pódiu Lopez. „Nechcem sa nejako rozcitlivieť a podobné veci, ale zlatko, tento song je pre teba,“ uviedla pred tým, ako začala spievať novú skladbu.

Speváčka Jennifer Lopez po podujatí 2018...
Speváčka Jennifer Lopez po podujatí 2018 DIRECTV NOW Super Saturday Night Concert v The Armory v Minneapolise. Autor: Getty Images for DirecTV/VERSACE

Po skončení koncertu sa 48-ročná mama dvoch detí objavila aj na párty a rovnako sa stala neprehliadnuteľná. Vďaka za to patrila aj kreácii z dielne značky Versace. Minišatám s aplikáciami v tvare kríža zdobenými krištáľmi Swarovski. Rovnaký motív sa nachádzal na vysokých čižmách a tak Lopezovej look udrel do očí azda každému. Ako sa pozdáva vám, môžete zahlasovať v ankete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výročie #Versace #Super Bowl #sexy #Jennifer Lopez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte svojmu telu to, čo si momentálne pýta zo zdravej stravy.
Dnes sa posuniete vyššie v pracovnom...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk