Výstrih Ramazzottiho bývalej pútal pohľady! Veď jej siaha až po pupok

08.02.2018 00:00

Hotovú módnu prehliadku si pre divákov prvého zábavného hudobného večera na festivale Sanremo pripravila moderátorka Michelle Hunziker. Očarila však azda zakaždým.

Moderátorka Michelle Hunziker na pódiu počas...
Moderátorka Michelle Hunziker na pódiu počas 68. ročníka hudobného festivalu Sanremo. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Bývalá manželka speváka Erosa Ramazzottiho sa na úvod objavil v čiernej zamatovej kreácii Armani Privé a divákom aj svojim dvom moderátorským kolegom predviedla hlboký dekolt na prednej časti. Výstrih siahal až po pupok, no strih šiat bol riešený tak, že nepôsobili vulgárne, ale veľmi elegantne.

Blondínka, ktorá má na konte moderovačky mnohých prestížnych programov, však pri tejto kreácii neskončila. Nasledovala hotová módna prehliadka v rámci jednotlivých vstupov. A hoci Michelle prekročila štyridsiatku, nejednému hosťovi museli jej pôvaby vyraziť dych.

Moderátorská dvojica Michelle Hunziker a...
Moderátorská dvojica Michelle Hunziker a Pierfrancesco Favino spoločne na pódiu počas hudobného festivalu Sanremo. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Od roku 2014 je rodáčka zo švajčiarskeho Sorenga vydatá za Tomasa Trussardiho, s ktorým má aj dve deti – dcérky Sole a Celeste. Už dospelú dcéru Auroru, z ktorej sa v Taliansku stala internetová celebrita, má zo zväzku so spomenutým Ramazzottim.

Umelecký riaditeľ hudobného festivalu Sanremo...
Umelecký riaditeľ hudobného festivalu Sanremo Claudio Baglioni, (vpravo) s moderátorkou Michelle Hunziker a zabávačom Rosariom Fiorellom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #móda #výstrih #Armani Privé #Michelle Hunziker #Sanremo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokúste sa nejak posilniť vašu imunitu, prospeje vám to.
Peniaze požičajte aj rodine, avšak stanovte si...

+ Doprajte si dnes všetko načo máte chuť bez obmedzovania.
Sporte si svoje peniaze avšak nie za cenu, že vám...