Slovenky na Levoch bodovali! Kronerová elegantná, Vinczeová žiarila

, 12.03.2018 11:17

Vyhlásenie českých filmových cien Český lev sa bez slovenských zástupcov nemôže zaobísť. Konieckoncov, herečka Zuzana Kronerová si počas uplynulého víkendu prevzala aj cenu v hlavnej hereckej kategórii.

Herečka Táňa Pauhofová na vyhlásení cien Český...
Herečka Táňa Pauhofová na vyhlásení cien Český lev. Autor: Profimedia

Prítomnosť slovenských zástupcov počas slávnostného sobotňajšieho večera však bola omnoho početnejšia. A prím hrali najmä známe dámy.

Popri Kronerovej, ktorá sa predviedla v tmavomodrých večerných šatách s trblietavou aplikáciou v dekolte a pôsobila veľmi elegantne, sa medzi pozvanými hosťami objavila aj herečka Božidara Turzonovová či napríklad herečka Anka Šišková, ktorá sprevádzala nominovanú dcéru Terezu Nvotovú.

Moderátorka vyhlásenia cien Český lev
		Adela...
Herečka
		Anka Šišková (vľavo) a jej dcéra
		Tereza...
+18Herečka Zuzana
		Kronerová na vyhlásení
		cien...

V prípade rodinného dua platila stávka na čiernu farbu – obe dámy sa do nej zaodeli a počas slávnostného gala predviedli skôr ležérnejšiu verziu večerného odevu. Treba zdôrazniť, že tentoraz vyšla voľba viac Anke Šiškovej, ktorej šaty so zaujímavo riešeným výstrihom v kombinácii s čiernymi sandálikmi na jemnej platforme, fungovali primerane jej veku aj príležitosti.

Herečka Zuzana Kronerová na vyhlásení cien...
Herečka Zuzana Kronerová na vyhlásení cien Český lev. Autor: Profimedia

Dcéra Tereza Nvotová stavila na šaty z čipky, ktoré doplnila čiernymi priehľadnými pančuchami a drobným perličkovým náhrdelníkom. Je zaujímavé, že kým mame Anke Šiškovej sa darí pôsobiť mladistvo a dokáže to podporiť aj výberom módnych kúskov, dcéra Tereza pôsobí často zbytočne staršie a usadlejšie. V tomto prípade to nepochybne spôsobujú aj drobné detaily ako napríklad lakované lodičky na midi-podpätku alebo zbytočne silné líčenie.

Herečka Anka Šišková (vľavo) a jej dcéra Tereza...
Herečka Anka Šišková (vľavo) a jej dcéra Tereza Nvotová. Autor: Profimedia

Skúsenosti s červeným kobercom má už za uplynulé roky herečka Táňa Pauhofová a je to aj vidieť. Jej voľba večerných šiat s odhalenými ramenami a zaujímavo riešenými rukávmi vo výraznej kráľovskej modrej fungovala výborne. Kontrast farebnosti s pleťou a farbou vlasov herečky bol na jednotku. Ukážková bola aj listovka do ruky. Na diskusiu bol však rozparok na šatách, ktorý miestami narúšal výslednú siluetu.

Moderátorka vyhlásenia cien Český lev Adela...
Moderátorka vyhlásenia cien Český lev Adela Vinczeová. Autor: Česká filmová a televízna akadémia

Poslednou známou Slovenkou na sobotňajšom gala bola moderátorka Adela Vinczeová, ktorej českí susedia už druhýkrát zverili sprevádzanie slávnostným večerom. Blondínka stavila na spoluprácu so svojou dvornou dizajnérkou Michaelou Ľuptákovou. Strieborné lurexové šaty s elastickým topom a výraznejšou večernou sukňou vyzerali efektne na kamerách aj vo svetlách bleskov – materiál hádzal v nasvietení jemné odlesky a pôvabne sa ligotal, Vinczeová pôsobila na pódiu jemne a žensky a pritom patrične pompézne. Voľba šiat však bola trochu dvojsečná – na záberoch z after-párty, kde už svetlo nebolo také ideálne, vidieť, že z niektorých uhlov moderátorke nerobil ideálnu službu práve elastický vrchný diel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zuzana Kronerová #Táňa Pauhofová #Slovenky #móda #Český lev #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na odpad, ktorý doma používate, začnite s jeho triedením.
Klebety, ktoré sa šíria v...

+ Začali ste veriť materiálnym veciam, čo vás psychicky ubíja.
Klaďte dôraz na poctivú prácu, radšej si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk