Špicaté prsia možno nemá, ale na premiére nová Lara Croft žiari!

13.03.2018 14:28

Očakávania už niekoľko mesiacov vzbudzuje novinka Lara Croft - ďalšie spracovanie osudov akčnej počítačovej hrdinky, ktorej svoju tvár kedysi prepožičala Angelina Jolie. Jej náhradníčka je celkom iná.

Herečka Alicia Vikander prišla na premiéru v...
Herečka Alicia Vikander prišla na premiéru v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Rolu Croftovej dostala švédska herečka Alicia Vikander, ktorá je krásnou dámou, ale od zmyselnej Jolieovej sa vizuálne celkom líši. Podobné názory panujú aj pri podobnosti Vikanderovej so samotnou počítačovou predlohou.

Na adresu porovnania s Jolieovou si 29-ročná herečka zažartovala počas návštevy v talk-šou Grahama Nortona. „Nemám také špicaté prsia ako prvá Lara. Ale mala som celkom jasnú predstavu, ako ju budem hrať,“ uviedla vtedy. Herečka absolvovala náročný tréning.

Herečka
		Alicia Vikander stvárnila
		slávnu...
Režisér
		filmu Tomb Raider Roar Uthaug (vľavo)
		a...
+6Herec Walton Goggins a
		jeho manželka
		Nadia...

„Trvalo mi štyri mesiace, kým som sa dostala do formy. Nikdy predtým som nezdvihla činku, robila som balet a tréner mi povedal, že som skutočne nerozvinutá,“ uviedla s humorom v spomenutej talk-šou herečka. Doplnila tiež, že hoci si myslela, že jej svaly zostanú večne, stačili tri týždne ničnerobenia po skončení nakrúcania a o všetky prišla.

Na pondelňajšej premiére filmu v Los Angeles však kráska predviedla nepochybne príťažlivú fyzickú formu a objavila sa pred objektívmi v šatách Louis Vuitton. S francúzskou značkou spolupracuje už niekoľko sezón ako reklamná tvár, takže ju oblieka na všetky spoločenské aj profesionálne príležitosti.

Do slovenských kín príde nová Lara Croft vo štvrtok 22. marca.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréning #prsia #premiéra #Lara Croft #Alicia Vikander
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, vaše telo to nestrávi ľahko a bude vám zle.
Buďte opatrný, čo sa týka financií,...

+ Budete pod veľkým tlakom, nároky kladené na vás sa zvyšujú a spôsobujú stres.
Získate peniaze, ktoré vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk