Kidman ako pozlátená socha, lyžiarka Vonn sa utopila v žltej pohrome!

16.04.2018 14:40

Hoci so svetom európskej pop-music nemá tá americká country mnoho spoločného, jej hviezdy sa občas prebojujú aj do európskeho priestoru. Napríklad aj v rámci pozornosti, ktorá patrí červeným kobercom.

Herečka Nicole Kidman v kreácii Michael Kors.
Herečka Nicole Kidman v kreácii Michael Kors. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na prestížnom podujatí 53. ročníka vyhlásenia cien Americkej akadémie country hudby sa zišla väčšina predstaviteľov hudobnej scény a tých najväčších hviezd. Už tradične nechýbali mená ako Carrie Underwood, Miranda Lambert či Hillary Scott z Lady Antebellum.

Herečka
		Rebecca Romijn a jej manžel
		Jerry...
Speváčka
		Brittany
		Kerr.
+13Lyžiarka Lindsey Vonn
		bola neprehliadnuteľná
		vo...

Móda dám bola elegantná a pôvabná, nie zbytočne prehnaná, občas možno s prvkami jemného gýča. Už tradične sa medzi hviezdy najfotografova­nejšie zaradila dáma, ktorá má s country spoločného manžela. Reč je o herečke Nicole Kidmanovej, ktorá sprevádzala svoju polovičku – Keitha Urbana. Obliekla si šaty v zaujímavej žltkastej farbe pošité flitrami od Michaela Korsa. Pútavý bol najmä odhalený chrbát.

Speváčka Miranda Lambert.
Speváčka Miranda Lambert. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Medzi príťažlivými dámami žiarila aj Miranda Lambert vo výraznej červenej kreácii, ktorá odhaľovala jej poprsie cez transparentné prestrihy a veľmi odvážna bola aj speváčka Lana. Tej zo zlatých šiat vykukovalo masívne poprsie a nepochybne najmä páni museli byť jej výzorom fascinovaní.

Lyžiarka Lindsey Vonn bola neprehliadnuteľná vo...
Lyžiarka Lindsey Vonn bola neprehliadnuteľná vo výraznej žltej kreácii. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Zvláštnu voľbu priniesla pred objektívy lyžiarka Lindsey Vonn, ktorá prišla jednu z cien odovzdať. Výrazné šaty s masívnou tylovou sukňou a elastickým topom s dlhými rukávmi v žltej farbe. Znie to originálne, ale výsledok bol na zváženie. Blondínka Vonn ašpirovala na titul najhoršie oblečenej dámy večera. Viac si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Nicole Kidman #country #Miranda Lambert #Lindsey Vonn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si príjemný ranný kúpeľ a obohaťte svoju pokožku o hydratáciu.
Nová pracovná ponuka stojí hneď...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...