Nový chlap, nový účes! Scarlett Johansson konečne ukázala milenca

24.04.2018 12:40

Pritiahla na seba všetky pohľady. Hollywoodska herečka Scarlett Johansson sa konečne objavila na verejnosti v sprievode svojho priateľa Colina Josta.

Herečka Scarlett Johansson sa prvýkrát...
Herečka Scarlett Johansson sa prvýkrát oficiálne objavila v spoločnosti s aktuálnym partnerom - hercom a moderátorom Colinom Jostom. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hoci o vzťahu dvojice sa šuškalo mesiace, hviezda sa odmietla k súkromiu vyjadrovať. Na pondelňajšej premiére filmu Avengers: Nekonečná vojna však urobila všetkým paparazzom škrt cez rozpočet. Partnera, ktorý je známy najmä z účinkovania v šou Saturday Night Live, vzala na červený koberec.

Dvojica pôsobila spolu veľmi zohrato a zamilovane. Predstaviteľka Čiernej vdovy však zaujala okrem partnera aj svojou vizážou. S Johanssonovou si väčšina fanúšikov spája plavú farbu vlasov, tentoraz však mala krátky účes zafarbený natmavo. K nemu pridala výrazné líčenie s fialovými očnými tieňmi a obliekla si trblietavé šaty značky Erdem.

Tridsaťtriročná herečka nebola jedinou ženskou hviezdou premiéry. Na červenom koberci sa objavili aj dámy ako Zoe Saldana, Karen Gillan, Elizabeth Olsen či Brie Larson.

Herec
		Mark Ruffalo, Benedict Cumberbatch
		(v...
Herečka
		Gwyneth Paltrow (predstaviteľka
		Pepper...
+36Herec Chris Pratt
		rozdáva autogramy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Scarlett Johansson #premiéra #láska #Colin Jost
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, vypustite zo seba stres a negatívnu energiu.
Žiadny problém dnes nebude priťažký, myslite...

+ Skúste jesť menej čokolády, už sa vám ukazuje na vašej tvári.
Niektoré ponuky vám nebudú trvať večne,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk