Jedna romantická, druhá tajomná a tretia sexi! Krásky v Metropolitnej opere

23.05.2018 00:00

Podujatie "American Ballet Theatre 2018 Spring Gala" v Metropolitnej opere v New Yorku na červený koberec prilákalo niekoľko hviezd.

Tri slávne dámy – Misty Copeland, Katie Holmes a Olivia Palermo zvolili na slávnostný večer celkom odlišné modely.

Katie Holmes na  podujatí "American...
Katie Holmes na podujatí "American Ballet Theatre 2018 Spring Gala" v Metropolitnej opere v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Na nežný vzhľad stavila 39-ročná herečka Katie Holmes, ktorá pred fotografov prišla v šatách z dielne Zaca Posena, ktoré boli posiate drobnými kvietkami. Krátke vlasy si nechala upraviť do romantického účesu, kedy jej výrazná vlna padala do tváre. Model doplnila lodičkami telovej farby.

Misty Copeland na  podujatí "American...
Misty Copeland na podujatí "American Ballet Theatre 2018 Spring Gala" v Metropolitnej opere v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

35-ročná Misty Copeland na romantiku nevsádzala, zahalila sa do čiernej. Šaty jej tesne obopínali telo, zároveň ho sčasti aj odhaľovali – keďže čierna látka bola kombinovaná s priehľadnou. Hladký účes, jemné náušnice a nahé líčenie podčiarkli jej večerný vzhľad.

Olivia Palermo na  podujatí "American...
Olivia Palermo na podujatí "American Ballet Theatre 2018 Spring Gala" v Metropolitnej opere v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Na sexi „look“ stavila krásna 32-ročná hviezda Olivia Palermo, ktorú na gala podujatí sprevádzal jej rovnako sympatický manžel, nemecký model Johannes Huebl. Hlboko rozopnuté sako a pod ním zvodné čipky – takto prišla slávna herečka pred objektívy. V dekolte sa jej leskol výrazný šperk. Okrem spomenutých dám sa v Metropolitnej opere objavil aj slávni páni ako Sting či čerstvý päťnásobný otec, Alec Baldwin.

Olivia
		Palermo na  podujatí "American
		Ballet...
Misty
		Copeland na  podujatí "American
		Ballet...
+3Alec Baldwin na 
		podujatí "American
		Ballet...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Katie Holmes #Metropolitná opera v New Yorku #Misty Copeland
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...