Najvplyvnejšia celebrita sveta znovu útočila... bradavkami v pozore!

06.06.2018 16:00

Kedysi si z nej módny svet robil žarty a považoval ju len za lacnú hviezdičku na jednu sezónu. Nuž, lacná pre niekoho možno zostala, ale vplyv Kim Kardashianovej je neoddiskutovateľný.

Televízna a internetová celebrita Kim...
Televízna a internetová celebrita Kim Kardashian West na CFDA Fashion Awards. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Slávna televízna a internetová celebrita sa v pondelok večer stala držiteľkou prvej ceny pod názvom Influencer Award (Cena pre najvplyvnejšiu osobnosť) v rámci galavečera cien Americkej rady módnych dizajnérov.

Prítomnosť kyprej brunetky bola samozrejmosťou. Triumf v módnom svete, ktorý ju kedysi vnímal s takým dešpektom, si určite táto dáma nenechá ujsť. Ani tentoraz však nesklamala svojich najskalnejších a predviedla svoj zmysel pre provokáciu.

Ashley
		Graham na udeľovaní módnych cien CFDA
		v...
Kaia Gerber
		na udeľovaní módnych cien
		CFDA.
+12Gigi Hadid na
		udeľovaní módnych cien CFDA v
		New...

Stačila na to tenučká látka kreácie od dizajnéra Ricka Owensa, ktorú si Kim Kardashian na odovzdávací ceremoniál obliekla. Pod bielym súknom sa veľmi jasne črtali obliny jej poprsia aj bradaviek a internetová hviezda sa nepochybne zaradila medzi najsexy dámy večera.

Počas neho ocenili aj ďalšie známe osobnosti – napríklad modelka Naomi Campbell sa stala držiteľkou trofeje pre Módnu ikonu, najlepší dizajnér dámskej kolekcie je Raf Simons z módneho domu Calvin Klein. Medzinárodnú cenu si prevzala Donatella Versace a výnimočný prínos slávila Carolina Herrera.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odvaha #New York #móda #Kim Kardashian #cena #bradavky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte a zubnú hygienu, je veľmi dôležitá pre váš svieži dych.
Nič nie je jednoduché a rovnako tak...

+ Počúvajte rady svojho lekára, chce pre vás len to najlepšie.
Neberte si úver, nepotrebujete ho naozaj...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk