Päťdesiatnička Kylie žiari! Môžu za to kvety, šaty či láska? Asi všetko!

28.06.2018 12:15

Opäť sa usmieva a žiari ako slniečko. Speváčka Kylie Minogue na nedávnej návšteve New Yorku, kde odohrala aj pár vystúpení, očarila divákov aj paparazzov.

Speváčka Kylie Minogue počas svojej návštevy...
Speváčka Kylie Minogue počas svojej návštevy New Yorku. Predviedla sa v žiarivých šatách s kvetinovým vzorom. Autor: Profimedia

Práve z tej druhej kategórie pochádzajú momentky, ktoré vznikli pri odchode speváčky z jej hotela v Soho. Rodáčka z Austrálie síce oslávila v máji okrúhle 50. narodeniny, ale vek sa na nej akoby nepodpisoval. Minogue stále vyzerá veľmi dievčensky a mladistvo.

Pomoc jej v tomto prípade ponúkli nepochybne aj roztomilé letné šaty v oranžovej farbe s kvetinovým vzorom. Šušká sa tiež, že Minogue je opäť nesmierne šťastná. Dôvodom má byť jej nový priateľ Paul Solomons.

Novinár z magazínu GQ sa so speváčkou vída od februára 2018, keď ich zoznámili v rámci pracovných aktivít. Vzťah sa údajne začal veľmi pomaly, no už koncom mája (práve na narodeninovej párty speváčky) sa objavil záber, kde vysoký fešák bozkáva šťastnú blondínku.

Odvtedy ich paparazzovia pristihli niekoľkokrát. Naposledy vo Victoria Park vo východnom Londýne, kde si užili večer s celebritnou spoločnosťou.

Birthday girl

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Minogue (@kylieminogue),

#leto #krása #šaty #láska #New York #spokojnosť #Kylie Minogue
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...