Päťdesiatnička Kylie žiari! Môžu za to kvety, šaty či láska? Asi všetko!

28.06.2018 12:15

Opäť sa usmieva a žiari ako slniečko. Speváčka Kylie Minogue na nedávnej návšteve New Yorku, kde odohrala aj pár vystúpení, očarila divákov aj paparazzov.

Speváčka Kylie Minogue počas svojej návštevy...
Speváčka Kylie Minogue počas svojej návštevy New Yorku. Predviedla sa v žiarivých šatách s kvetinovým vzorom. Autor: Profimedia

Práve z tej druhej kategórie pochádzajú momentky, ktoré vznikli pri odchode speváčky z jej hotela v Soho. Rodáčka z Austrálie síce oslávila v máji okrúhle 50. narodeniny, ale vek sa na nej akoby nepodpisoval. Minogue stále vyzerá veľmi dievčensky a mladistvo.

Pomoc jej v tomto prípade ponúkli nepochybne aj roztomilé letné šaty v oranžovej farbe s kvetinovým vzorom. Šušká sa tiež, že Minogue je opäť nesmierne šťastná. Dôvodom má byť jej nový priateľ Paul Solomons.

Novinár z magazínu GQ sa so speváčkou vída od februára 2018, keď ich zoznámili v rámci pracovných aktivít. Vzťah sa údajne začal veľmi pomaly, no už koncom mája (práve na narodeninovej párty speváčky) sa objavil záber, kde vysoký fešák bozkáva šťastnú blondínku.

Odvtedy ich paparazzovia pristihli niekoľkokrát. Naposledy vo Victoria Park vo východnom Londýne, kde si užili večer s celebritnou spoločnosťou.

Birthday girl

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie Minogue (@kylieminogue),

#spokojnosť #šaty #New York #leto #láska #Kylie Minogue #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mohli by ste byť skvelým rodičom, popremýšľajte nad tým.
Ujasnite si, čo je vlastne účelom vašej služobnej...

+ Nemáte sa čoho obávať, po tejto stránke je všetko v poriadku.
Neprezrádzajte najtajnejšie plány, niektorý...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk