Jedna nežná, druhá štýlová! Kate a Meghan prišli spolu, viac žiarila...

11.07.2018 00:00

Len pár hodín po tom, čo sa členovia britskej kráľovskej rodiny zúčastnili na krste princa Louisa, čakali ich ďalšie oficiálne povinnosti. Manželky princov kráčali bok po boku.

Princ William (druhý zľava) a jeho manželka -...
Princ William (druhý zľava) a jeho manželka - vojvodkyňa Kate (vľavo) prichádzajú s princom Harrym a jeho manželkou - vojvodkyňou Meghan.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Bratia William a Harry sú obaja členmi Kráľovského letectva a práve na oslavách 100. výročia vzniku Kráľovského letectva (RAF) sa objavili aj spoločne s krásnymi manželkami.

V priestoroch Westminsterského opátstva v Londýne sa konala slávnostná bohoslužba, pri príchode na ktorú mali obe dámy opäť šancu predviesť svoju eleganciu a decentný štýl. Zaujali obe, ale opäť to tentoraz podľa nás vyhrala čerstvejšia členka rodiny – americko-kanadská herečka Meghan Markle, dnes vojvodkyňa zo Sussexu.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge v kreácii
		Alexander...
Meghan,
		vojvodkyňa zo Sussexu, s klobúčikom
		od...
+6Kate, vovjodkyňa z
		Cambridge po boku
		svojho...

Manželka princa Harryho si obliekla čierny model šiat s jemne poodhalenými ramenami, ktorý vznikol v dielni Dior a k tomu pridala klobúk od Stephena Jonesa. Jej švagriná stavila znovu na domácu značku – šatový kabátik od Alexander McQueen v jemnom pepermintovom tóne.

Hoci obe dámy vyzerali veľmi príťažlivo, u Kate sa už trošku omrzela jej hra s nežnými pastelovými tónmi a niekedy možno až príliš decentné voľby. Meghan sa zatiaľ s módou viac hrá a dáva priestor farbám aj zmene strihov. Vzhľadom na hollywoodsky štíhlu postavu si môže dovoliť naozaj všemožné formy. Uvidíme, ako to bude s oboma dámami pokračovať.

Zľava: Pippa Matthews, vojvodkyňa Kate a...
Zľava: Pippa Matthews, vojvodkyňa Kate a vojvodkyňa Meghan na krste princa Louisa.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Jedno je však zatiaľ isté, latku popularity u „bežného ľudu“ veľmi vysoko nastavila práve Kate… a Meghan bude mať čo robiť, aby ju v tomto smere dobehla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #oslava #RAF #voľba #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku