Hilmerová aj Oňová, Deák či úderka zo Susedov: Móda na DOD obrazom!

27.08.2018 12:34

Víkendové dianie v Záhorskej Bystrici sa nieslo už v tradičnom znamení Dňa otvorených dverí najsledovanejšej komerčnej televízie. A televíznych tvárí či hviezd seriálov sa veru objavilo dosť.

Herečka Monika Hilmerová.
Herečka Monika Hilmerová. Autor: TV Markíza

Stovky divákov a fanúšikov zamierilo na podujatie, ktoré vždy prináša autogramiádu, stretnutia so známymi osobnosťami či možnosť odfotografovať sa a vypočuť si koncerty pozvaných hviezd. Nás, samozrejme, zaujímalo aj to, ako sa prítomné tváre vysporiadali s módnou otázkou.

Moderátorka Kveta Horváthová s hercom Jánom...
Moderátorka Kveta Horváthová s hercom Jánom Koleníkom. Autor: TV Markíza

Väčšina z nich je denne či pravidelne na kamere. Mali by teda dobre ovládať, čo im pristane a tiež vedieť prezentovať svoje „celebritné“ ja. Podarilo sa im to? Posúďte sami, galéria je viac ako bohatá a nájdete v nej napríklad herečku Moniku Hilmerovú, moderátorku Jasminu Alagič, hercov Braňa Deáka a Jána Koleníka či moderátora Pyca a reportérku Kristína Kövešovú. Tak, čo zvládli to?

Speváčka Zuzana Smatanová.
Herec Juraj
		Loj.
+36Spevák Tomáš Bezdeda.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#móda #Deň otvorených dverí #susedia #Monika Hilmerová #Dara Rolins #Ján Koleník #Branislav Deák #TV Markíza #Jasmína Alagič #Oteckovia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudli ste ohlásiť zmenu lekára, dnes dáte všetko do poriadku.
Nákupný zoznam vám pomôže v rozhodovaní...

+ Nové tetovanie nevyjde a tak sa ocitnete v nepríjemnej situácii.
Brigáda, s ktorou ste počítali...