Sexy maminy ukázali krivky! Ten pohľad do výstrihu nadchne, nemyslíte?

19.09.2018 00:00

Obe sa stali mamami pred zhruba štyrmi mesiacmi. Herečka Kirsten Dunst a jej šoubiznisová kolegyňa Chrissy Teigen však v pondelok nechýbali na vyhlásení cien Emmy.

Čerstvá mamička Kirsten Dunst v kreácii...
Čerstvá mamička Kirsten Dunst v kreácii Schiaparelli Haute Couture a jej partner Jesse Plemons. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Dvojicu „čerstvých“ mamičiek nešlo v záplave seriálových hviezd prehliadnuť – už len z toho prozaického dôvodu, že materstvo na nich vidieť a je to pekný pohľad.

Plavovláska Dunst, ktorá sprevádzala na galavečere manžela Jesseho Plemonsa, predvádzala v róbe Schiaparelli Haute Couture príťažlivý a naozaj bujný dekolt. Podobné platilo aj v prípade modelky a televíznej moderátorky Chrissy Teigenovej. Trblietavá kreácia Zuhair Murad Couture zvýraznila jej ženské tvary.

Modelka a televízna osobnosť Chrissy Teigen v...
Modelka a televízna osobnosť Chrissy Teigen v kreácii Zuhair Murad Haute Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Práve druhá menovaná sa však celkom neprávom stala terčom pomerne neslušnej poznámky na Twitteri. Práve tam sa jej totiž jeden z užívateľov netaktne opýtal, či nie je znovu tehotná. „Len nedávno som rodila, ale vďaka za to, že máte toľko rešpektu,“ odkázala mu priamo Teigen, ktorá večer strávila po boku manžela Johna Legenda.

Na červenom koberci sa objavilo množstvo zamilovaných párov. Pozornosť na seba strhla aj Scarlett Johansson s partnerom Colinom Jostom či manželia Jessica Biel a Justin Timberlake. Viac foto si pozrite v galérii dolu.

Televízna a
		internetová celebrita
		Poppy...
Herečka Issa Rae v
		kreácii od Very Wangovej.
+69Herečka Claire Foy v
		kreácii Calvin Klein
		by...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #Twitter #Chrissy Teigen #Emmy #krivky #pôvab #Kirsten Dunst
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na svoje srdce, ktoré ste už viac krát potrápili.
Neobávajte sa, vašu prácu dokážete zvládnuť...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...