Je to láska! Katy Perry a Orlando Bloom opäť spolu, pohľady vravia za všetko

27.09.2018 15:00

Tvorili pár, potom sa rozišli... a znovu dali dohromady. Speváčka Katy Perry a jej partner Orlando Bloom sa v stredu večer objavili prvýkrát spolu na verejnosti od ich "znovuzídenia".

Speváčka Katy Perry a jej partner - herec...
Speváčka Katy Perry a jej partner - herec Orlando Bloom. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Americká hudobná umelkyňa bola jedným z prominentných hostí charitatívneho galavečera Gala for the Global Ocean, ktorý sa konal v Monaku. Hostiteľom nebol nik iný, ako slávny kniežací pár – knieža Albert a jeho manželka – princezná Charlene.

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová
		na...
Modelky
		Lais Ribeiro a Alessandra
		Ambrosio...
+13Speváčka Katy Perry a
		jej partner -
		herec...

So šľachtickou dvojicou si milenci aj zapózovali – fotografom sa však podarilo zvečniť Perryovú v „inkriminovaných“ momentoch – od Blooma nedokázala odtrhnúť oči a neustále sa usmievala. Vyzerala skrátka naozaj šťastne a spokojne.

Slávnostný večer absolvovala v kreácii od dizajnéra Toma Forda a v šatách, ktoré tvorili bandážový živôtik a dopĺňali trblietavé dlhé rukávy, vyzerala veľmi štýlovo. Večer bol však plný krásy – do Monaka totiž zamierilo množstvo súčasných topmodeliek, ktoré vyzerali skrátka ukážkovo.

Zľava: Princ Albert, kňažná Charlene, speváčka...
Zľava: Princ Albert, kňažná Charlene, speváčka Katy Perry a herec Orlando Bloom na gala podujatí "Global Ocean" v Monaku. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Medzi hviezdami sa objavili napríklad brazílske topmodelky Alessandra Ambrosio, Isabeli Fontana a Lais Ribeiro. Prišla aj ukrajinská herečka a bývalá modelka Olga Kurylenko či jazdec F1 Nico Rosberg.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #Katy Perry #modelky #Monako #Orlando Bloom #galavečer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku