Boháčka Green pár mesiacov po pôrode ako lusk! Tehotná Geary? Ako lata

28.09.2018 10:00

Hoci ich lásku sprevádzal škandalózny rozvod, dvojici Chloe Green a Jeremy Meeks to zjavne vietor z plachiet nevzalo. Spoločne sa ukázali v Monaku.

Model Jeremy Meeks a Chloe Green na podujatí...
Model Jeremy Meeks a Chloe Green na podujatí "Global Ocean" v Monaku. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Dedička odevného impéria Topshop dostala pozvanie na charitatívne gala, ktoré usporiadala kniežacia rodina a nemohla prísť bez partnera. Tým je už viac ako rok azda najslávnejší delikvent planéty – Američan Jeremy Meeks, z ktorého fotky na zatykači spravili zo dňa na deň nový sexidol a žiadaného manekýna.

V Monte Carle, kde sa akcia konala, sa dvojica objavila v gala – obaja si už za roky práce v módnom a modelingovom biznise naň zvykli. Green sa na spoločenskom podujatí objavila vôbec prvýkrát od májového pôrodu, keď svojmu partnerovi priviedla na svet ich prvé spoločné dieťa – synčeka Jaydena.

Po tehotenských kilogramoch už nebolo ani stopy. Boháčka, ktorej otec Philip Green vlastní niekoľko odevných značiek, si však figúru ešte poistila výrazným a širokým koženým opaskom.

Spevák Robin Thicke a jeho tehotná partnerka...
Spevák Robin Thicke a jeho tehotná partnerka April Love. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Keď je už reč o tehotenstvo, zaujímavý je pohľad na modelku April Love Geary – životnú partnerku speváka Robina Thickea. Táto dlhonohá kráska je už niekoľko mesiacov tehotná s ich druhým spoločným potomkom – na jej figúre však vidieť minimálne stopy po nejakom tehotenskom brušku či kilách navyše.

Známy spevák a jeho krásna polovička majú spolu už jednu dcérku, April je v očakávaní ďalšej. Na akcii v Monte Carle bolo celebrít však omnoho viac, pozrieť si ich môžete v galérii.

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová
		na...
Modelky
		Lais Ribeiro a Alessandra
		Ambrosio...
+13Speváčka Katy Perry a
		jej partner -
		herec...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Robin Thicke #Jeremy Meeks #Chloe Green #April Love
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

+ Kožná choroba bude spôsobená stresom, ktorý nateraz prežívate.
Získate dnes informácie, ktoré zlepšia...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk