Prvýkrát v spoločnosti! Toto je dračia kráľovná s novým účesom

05.10.2018 14:10

Je to len pár dní, čo sa herečka Emilia Clarke podelila s fanúšikmi o svoju malú (veľkú) premenu. Vo štvrtok večer s novými vlasmi vyrazila aj do spoločnosti.

Herečka Emilia Clarke predviedla prvýkrát na...
Herečka Emilia Clarke predviedla prvýkrát na oficiálnej akcii svoj krátky účes. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Kráska zo seriálu Hra o tróny nechýbala na premiére novinky My dinner with Hervé a práve tam prvýkrát oficiálne predviedla svoj účes z krátkych vlasov, ktorý vraj inšpirovali staré zábery herečky Gwyneth Paltrowovej a jej vtedajšieho priateľa Brada Pitta.

Od fanúšikov na Instagrame zožala Clarke početné pochvaly, ale objavili sa aj hlasy, ktorým sa nepozdávalo, že dlhé kadere vymenila za kratšie.

Herečka
		Mireille
		Enos.
Herečka
		Emilia Clarke predviedla prvýkrát
		na...
+3Herec Peter
		Dinklage.

Tridsaťjedenročná herečka sa naposledy na plátnach kín objavila v príbehu zo série Star Wars Solo o osude Han Sola a tento rok by mala do kín ešte prísť novinka Above suspicion. O tom, že by ju čakali aj ďalšie televízne projekty, sa zatiaľ nehovorí. Konieckoncov, jej postava Dračej kráľovnej bola v televíznom hite Hra o tróny taká výrazná, že bude mať možno problém pár rokov vystúpiť z jej tieňa.

Na premiére novinky My dinner with Hervé, v ktorej Clarke sama neúčinkuje, nechýbali ani hlavní hrdinovia. Prišla napríklad herečka Mireille Enos či herci Jamie Dornan alebo Andy Garcia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #účes #premena #Emilia Clarke
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...

+ Prejdite sa dnes po lese a naberiete novú energiu na ďalšie dni.
Môžete nakupovať aj výhodnejšie, tak...