Zelenkovej ťahá na 70! Nový album uviedla ako mladica, pozrite na tú figúru!

11.10.2018 00:00

Speváčku Jitku Zelenkovú poznajú dobre poslucháči na oboch stranách česko-slovenskej hranice. Len pred pár dňami vydala nový album.

Speváčka Jitka Zelenková na krste svojho albumu...
Speváčka Jitka Zelenková na krste svojho albumu Intimity. Autor: Profimedia

Nahrávka Intimity, na ktorej sa nachádza napríklad aj dueto s Davidom Krausom, je vlastne oslavou päťdesiatich rokov speváčky na hudobnej scéne. Ak sa na ňu pozriete, jednotlivé časové údaje znejú ako sci-fi. Zelenková, ktorá sa narodila pred 68 rokmi v Brne, aj dnes pôsobí veľmi mladistvo a jej vzhľad jej môžu závidieť aj mnohé mladšie dámy.

Na pražskom krste albumu to potvrdila, keď sa objavila pred objektívmi v čiernych elastických džínsoch a červenom tope z hodvábneho saténu. Nechýbali ani jej typická kučeravá hriva a dôkladný mejkap. Speváčka, ktorá kedysi sprevádzala spoločne s nebohou Janou Kocianovou Karla Gotta ako vokalistka, je slobodná a bezdetná. O mužskú priazeň by však určite nemala núdzu ani dnes.

Speváčka Jitka Zelenková a David Kraus na...
Speváčka Jitka Zelenková a David Kraus na zábere k albumu Intimity. Autor: Lenka Hatašová

Nová nahrávka Intimity obsahuje prevažne slávne americké songy, doplnené o niekoľko pôvodných skladieb, ktoré ladia s tými svetovými.

"Zložili ich pre mňa Antonín Gondolán a Lev Rybalkin. Na albume mám aj jednu nádhernú portugalskú pieseň od Salvadora Sobrala, ktorá zvíťazila vo vlaňajšom Eurovision Song Contest a uchvátila publikum. Urobilo mi radosť, že sme od Sobralovho vydavateľa dostali práva na realizáciu českej verzie piesne Amar Pelos, ktorú pre mňa skvelo prebásnil Eduard Krečmar,“ uviedla pre médiá speváčka. Vy si môžete pozrieť aj jej zábery, ktoré k albumu nafotila Lenka Hatašová.

Speváčka Jitka Zelenková na zábere k albumu...
Speváčka Jitka Zelenková na zábere k albumu Intimity. Autor: Lenka Hatašová
#vzhľad #pôvab #krst #Jitka Zelenková #intimity #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tanec vám prinesie do života pohyb a zlepší ťažkosti s dýchaním.
Žiadna z vašich povinností si nežiada...

+ Nič s vami nie je, prestaňte sa neustále obávať so smrteľných chorôb.
Nikomu sa nepodlizujte, akurát vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk