Láska v obrazoch: Toto sú oficiálne zábery princeznej Eugenie a jej manžela

Britská princezná Eugenie a jej manžel Jack Brooksbank zverejnili štyri oficiálne fotografie zo svojej piatkovej svadby.

14.10.2018 13:10
debata (6)
zväčšiť Čiernobiela fotografia bozku novomanželov,... Foto: SITA/AP, Alex Bramall
Čiernobiela fotografia bozku novomanželov, princeznej Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka počas jazdy v koči. Čiernobiela fotografia bozku novomanželov, princeznej Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka počas jazdy v koči.

Medzi zábermi, o ktoré sa postaral fotograf Alex Bramall, je napríklad aj čiernobiela fotografia bozku novomanželov počas jazdy v koči. Na inej sú mladomanželia už prezlečení na recepciu, pričom Eugenie má na sebe hodvábne večerné šaty od Zaca Posena. Na ďalšej pózujú s rodinou v priestoroch Windsorského hradu.

Mladomanželia, princezná Eugenie a Jack...
Záber z priestorov Buckinghamského paláca na...
+1Čiernobiela fotografia bozku novomanželov,...

Dvojica si povedala svoje „áno“ v piatok v Kaplnke svätého Juraja na hrade v anglickom Windsore. Dvadsaťosemročnú Eugenie priviedol k oltáru jej otec, princ Andrew. Hlavnou družičkou nevesty bola jej sestra, princezná Beatrice a svedkom 32-ročného ženícha zase jeho brat Thomas. Princeznú sprevádzalo do kaplnky viacero detí. Medzi nimi napríklad deti vojvodu a vojvodkyne z Cambridgea princ George a princezná Charlotte, dcéra Zary a Mikea Tindallovcov Mia Tindall, jej sesternice Savannah a Isla, krstná dcéra Eugenie Maud Windsor, dcéra Robbieho Williamsa Theodora a syn priateľov novomanželov Louis de Givenchy.

Na obrade sa zúčastnilo 850 hostí, medzi nimi napríklad stará mama nevesty, kráľovná Alžbeta II. s manželom princom Filipom, a tiež jej bratranci, princovia William a Harry s manželkami Catherine a Meghan. Nechýbala ani matka princeznej, vojvodkyňa z Yorku Sarah Ferguson. Prišli aj viaceré celebrity ako napríklad Robbie Williams s manželkou Aydou Field, Ellie Goulding, Naomi Campbell, Cara Delevingne, Liv Tyler či James Blunt s manželkou Sofiou Wellesley. Počas obradu spieval Andrea Bocelli. Televízny prenos na ITV sledovali asi tri milióny divákov.

Záber z priestorov Buckinghamského paláca na... Foto: SITA/AP, Alex Bramall
Záber z priestorov Buckinghamského paláca na princeznú Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka po svadobnej večeri. Záber z priestorov Buckinghamského paláca na princeznú Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka po svadobnej večeri.

Dvojica, ktorá sa zoznámila pred niekoľkými rokmi počas lyžovačky, sa zasnúbila v januári v Nikarague. Eugenie si po svadbe ponechá svoj titul a bude mať možnosť rozhodnúť sa, či si vezme manželovo priezvisko.

Princezná Eugenie je mladšou dcérou princa Andrewa, druhého syna kráľovnej Alžbety II., a jeho bývalej manželky, vojvodkyne z Yorku Sarah Ferguson. Je deviatou v línii následníctva na britský kráľovský trón. Princezná je patrónkou viacerých charitatívnych organizácií, ako napríklad Teenage Cancer Trust, European School of Osteopathy či Elephant Family.

Britský princ William a Kate, vojvodkyňa z...
Modelka Cara Delevingne na svadbe princeznej...
+33Holly Candy v kreácii Ralph & Russo.
Jack Brooksbank a princezná  Eugenie sa...
Jack Brooksbank a princezná  Eugenie sa...
+5Jack Brooksbank a princezná  Eugenie sa...
Malé družičky a družbovia počas svadby...
Zľava: Princezná Charlotte, Savannah Phillips a...
+5Princ George sa takto zabával stojac vedľa...
6 debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #princezná Eugenie #svadobné fotografie

+ Zamerajte sa na konzistentnosť, to je kľúč k úspechu.
V práci bude pre vás ťažké sa rozhodnúť, popremýšľať nad...

+ Pomáhajte s triedením odpadu, deti uvidia ako vám na tom záleží.
Zopár vecí sa pokazilo, avšak to nemusí byť len...