Nový idol mužského štýlu? Fešák Chalamet prekvapuje módnymi voľbami

15.10.2018 08:30

Považujú ho za jeden z najväčších hereckých talentov súčasnosti. Nepochybne však bude aj skvelým módnym vzorom. Herec Timothee Chalamet je skrátka neprehliadnuteľný.

Herec Timothee Chalamet predstavil novinku...
Herec Timothee Chalamet predstavil novinku Beautiful Boy na filmovom festivale v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Hrdina romance Daj mi svoje meno, za ktorú bol nominovaný tento rok aj na Oscara v hlavnej hereckej mužskej kategórii, sa momentálne už niekoľko týždňov venuje promovaniu nového projektu. Ide o film Beautiful Boy.

Snímku, v ktorej si s ním zahral aj Američan Steve Carell, propagoval aj na filmovom festivale v Londýne a od prvého momentu ho nemohli prehliadnuť fanúšikovia, ani fotografi. Chamalet, rodák z New Yorku, ktorému v žilách koluje francúzska krv po otcovi a americko-židovská po mame, si obliekol model z dielne značky Alexander McQueen.

Herec Timothee Chalamet v obleku Haider...
Herec Timothee Chalamet v obleku Haider Ackermann na premiére filmu Beautiful Boy v Toronte. Autor: SITA/AP, Nathan Denette

Pánsky oblek s výrazným florálnym motívom bol garderóbou, akú na červených kobercoch často nevídať. Hoci sa hollywoodski herci spájajú so svetoznámymi módnymi značkami, toľko odvahy prejaví len máloktorý z nich (možno ešte Jared Leto).

Chalamet je však zjavne mužom, ktorý sa experimentov a výrazných vzorov nebojí. Potvrdil to aj na filmovom festivale v Toronte, kde pred vyše mesiacom tiež predstavil spomenutý film Beautiful Boy. Vtedy mal na sebe oblek od dizajnéra Haidera Ackermanna, tiež s výrazným grafickým motívom. Na vyhlásení Oscarov v marci tohto roka bol zase jediným z mužov, ktorý si zvolili výrazný biely smoking.

Nicole Flender a Timothee Chalamet počas...
Nicole Flender a Timothee Chalamet počas vyhlásenia Oscarov v marci 2018. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#festival #film #móda #štýl #Timothee Chalamet
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...