Nesklamala! Halloweenska podoba Heidi Klumovej vyrazí dych. A čo ďalší?

01.11.2018 11:46

Halloween a možnosť zabaviť sa v maskách nikdy nepodcenila a nedočkali sme sa toho od Heidi Klumovej ani teraz. Takto neuveriteľne sa premenila na svoj slávny večierok.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť nesklamala - na svoju povestnú halloweensku párty prišla ako princezná Fiona z rozprávky Shrek. Jej priateľ Tom Kaulitz sa zmenil na Shreka samotného. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Už v poradí 19. ročník jej tradičnej halloweenskej párty, ktorá sa koná v New Yorku s výdatnou podporou sponzorov, spojil na jednom mieste známe tváre ochotné sa zabávať, ale zároveň aj trochu meniť v duchu starej americkej tradície. Hoci Heidi Klum je Nemka, zjavne jej prirástla k srdcu.

Heidi Klum a Tom
		Kaulitz ako princezná Fiona
		a...
Herečka Kat Graham
		prišla ako
		Maska.
+15Dizajnér Zac Posen ako
		klobúčnik z Alice
		v...

Tento rok sa 45-ročná bývalá topmodelka a televízna hviezda rozhodla opäť pre komplikované maskovanie a absolútnu vizuálnu premenu. Stala sa z nej totiž princezná Fiona. Áno, tá Fiona z rozprávky o zlobrovi Shrekovi. A asi správne tušíte, že úlohu Shreka musel na seba vziať Klumovej aktuálny partner – spevák a muzikant Tom Kaulitz.

Dvojica následne spoločne pózovala médiám a užívala si chvíle pod vrstvou protetických výplní, masky, parochne aj výrazného líčenia.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum opäť nesklamala - na svoju povestnú halloweensku párty prišla ako princezná Fiona z rozprávky Shrek. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na párty sa objavilo množstvo známych osobností – zaujala napríklad moderátorka Padma Lakshmi v kostýme hrdinky z Čiernej labute, herečka Kat Graham v maske z Masky (áno z filmu s Jimom Carreym) alebo maďarská modelka Barbara Palvin zmenená na hrdinku z bojovej hry. Viac hostí v maskách si pozrite v galérii.

Televízna osobnosť Padma Lakshmi prišla ako...
Televízna osobnosť Padma Lakshmi prišla ako postava baletky z filmu Čierna labuť. Autor: SITA/AP, Evan Agostini
#New York #Heidi Klum #Halloween #masky #večierok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...