Je nádherná! Krásku s takou tváričkou DiCaprio po svojom boku ešte nemal

06.11.2018 00:00

Camila Morrone (21) očarila počas nedávneho galapodujatia v Los Angeles, hoci prišla bez svojho slávneho partnera.

Mladučká modelka Camila Morrone (21), ktorá sa už zopár mesiacov pýši označením priateľka oscarového herca Leonarda DiCapria (43) sa pred pár dňami predviedla na podujatí LACMA Art + Film Gala.

Modelka Camila Morrone na podujatí LACMA Art +...
Modelka Camila Morrone na podujatí LACMA Art + Film Gala. Autor: Profimedia

Počas spomínaného podujatia, na ktorom sa okrem nej ukázali aj ďalšie slávne hviezdy ako Paris Jackson, Salma Hayek či Courtney Love, čiernovlasá Camila priam žiarila. Jej prirodzená krása pred objektívmi doslova udierala do očí. Na sebe mala jemnučkú róbu bledofialovej farby, v ktorej predviedla len obrysy svojej dokonalej postavy. Fotogenetickej tvári dominujú tmavé oči a výrazné obočie. Husté čierne vlasy jej rozpustené padali na chrbát a v ušiach sa jej jagali efekntné diamantové náušnice.

Paris Jackson na
		podujatí LACMA Art + Film
		Gala...
Finančník
		Francois-Henri Pinault a
		jeho...
+4Hudobník Jared Leto
		dorazil na LACMA Art +
		Film...

Médiá dvojicu zaĹúbencov zachytili bok po boku už niekoľkokrát. Spoločne v júli dovolenkovali vo francúzskom letovisku St. Tropez, kde im spoločnosť robila aj modelkina mama, Lucila Sola. 43-ročná argentínska herečka a modelka bola dlhorčonou partnerkou oscarového herca Al Pacina (78). Po jeho boku je však už istý čas nová žena – 39-ročná izraelská herečka a speváčka Meital Dohan, ktorú diváci poznajú napríklad zo seriálu Tráva (2005 – 2012).

DiCaprio je na modelky priam zaťažený, po jeho boku sa ich vystriedalo už naozaj mnoho – Bar Refaeli, Toni Garrn, Nina Agdal či Kelly Rohrbach. Najslávnejšou z jeho expartneriek je bezpochyby Brazílčanka Gisele Bündchen, s ktorou slávny herec vydržal dlhých 5 rokov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Camila Morrone #LACMA Art + Film Gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...

+ Rozhodujte sa slobodne, nie pod nátlakom, máte predsa na výber.
Najskôr premýšľajte, až potom konajte, nie...