Podobnosť čisto náhodná?! Latino diva vyrazila v okopírovaných šatách

17.11.2018 09:00

Aj hviezdy latinsko-americkej hudby túžia vyzerať na červenom koberci božsky. A zvodne. A originálne. Dôkazom, že sa im to darí, boli ceny Latin Grammy, ktoré rozdali vo štvrtok.

Speváčka Rosalia v kreácii Yolancris.
Speváčka Rosalia v kreácii Yolancris.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Eric Jamison

Na slávnostnom galavečere sa však nedalo prehliadnuť aj to, že niektoré dámy (či skôr ich štylisti) sa inšpirovali kreáciami, ktoré vytvorili slávne mená. Akurát, že tentoraz pod nimi podpísané neboli.

Aby sme boli presní, reč je o španielskej speváčke Rosalii, ktorá sa počas večera tešila z jednej z cien. A tiež bola neprehliadnuteľná na červenom koberci v ružovej kreácii z kaskád tylu.

Speváčka Dua Lipa v kreácii Giambattista Valli...
Speváčka Dua Lipa v kreácii Giambattista Valli Couture. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Na prvý pohľad sa zdalo, že ide o šaty od dizajnéra Giambattistu Valliho z jeho kolekcie haute couture. Do podobného modelu totiž pred časom obliekol speváčku Duu Lipu na vyhlásenie cien Brit Awards. Lenže, šaty od neho neboli.

Podobnosť bola priam do očí bijúca, ale model španielskej speváčky vznikol v Barcelone pod logom značky Yolancris. Nuž, inšpirovať sa v móde treba – ale robiť to ako cez kopírák? Na to by si mohol posvietiť napríklad aj samotný Valli.

Modelka
		Valentina
		Ferrer.
Na
		podujatí sa objavil aj bývalý
		priateľ...
+22Speváčka Victoria
		Kuhne v kreácii Gucci
		a...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #Giambattista Valli #kopírovanie #Dua Lipa #Rosalia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku