Vinczeová je na módnej vlne s Ľuptákovou: Takto si užila jej módnu šou!

, 21.11.2018 13:17

Ako moderátorka má Adela Vinczeová prístup k dizajnérskym kúskom pomerne často. Najčastejšie sa pri jej profesionálnom odievaní striedajú dve mená.

Moderátorka Adela Vinczeová.
Moderátorka Adela Vinczeová. Autor: Ivana Tomková

Jedno z nich je Fero Mikloško, druhé Michaela Ľuptáková. A práve na jej prehliadku sa v pondelok večer tvár Chart Show prišla pozrieť spoločne s ďalšími známymi osobnosťami.

„Mišina tvorba je jednoduchá a lichotivá zároveň. Je veľmi lichotivá k ženskému telu. Cítim sa v jej šatách veľmi dobre. Mám rada jednoduché línie, ktorým však nechýba jeden zaujímavý detail alebo zaujímavé šitie. Miškina tvorba je na mojej vlne,“ skonštatovala pre TV Pravda Vinczeová. „Vyhovuje mi pre moju televíznu prácu, mám od nej pár vecí aj na eventy, ale snažím sa kupovať si od dizajnérov občas aj veci na bežné nosenie. Mám ich aj od nej,“ prezradila ešte moderátorka.

Okrem nej sa do prvého radu usadili známe dámy ako Miriam Kalisová, Soňa Müllerová, Emma Tekelyová či Karolína Chomisteková. Herečka Kristína Tormová (Farkašová) priviedla aj svoje dve dcéry.

„Sme už také spriatelené, že sa už nechceme rozísť. Dobre sa nám spolu pracuje. Miša ma ukecala aj na to, aby som jej chodila predvádzať, čím som sa zbavila modelkovského bloku,“ so smiechom skonštatovala Tormová.

Dizajnérka Michaela Ľuptáková tvorí aj pre ženy...
Dizajnérka Michaela Ľuptáková tvorí aj pre ženy s plnšími krivkami. Ukázala to priamo na svojej autorskej prehliadke.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Ivana Tomková

Podobne ako väčšina dám aj ona prišla v šatách od nositeľky. Modelka a knižná autorka Miroslava Luberdová priviedla aj časť svojej rodiny. Vraj aby si vybrali model, keďže Ľuptákovej tvorba je naklonená ženám rôznych kriviek či veľkostí a vždy sa snaží vystihnúť to ženské.

Samotnú autorku na jej prehliadke, ktorá čítala 35 modelov, inšpirovalo vraj Československo. Vracala sa do vlastných spomienok, k filmom či fotografiám a výsledok sa zobrazil na móle v podobe kolekcie 100. Viac si pozrite v našej video-reportáži vyššie, dolu nájdete galériu jednotlivých modelov.

Dizajnérka Michaela Ľuptáková predstavila
		svoju...
Dizajnérka
		Michaela Ľuptáková tvorí aj pre
		ženy...
+8Dizajnérka Michaela
		Ľuptáková tvorí aj pre
		ženy...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #žena #móda #kolekcia #Michaela Ľuptáková #Adela Vinczeová #Kristína Tormová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespomínajte na bolestivé miesta na tele, robíte tým zle len sami sebe.
Nekupujte nezdravé jedlo, ktoré...

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...