Poodhalená Margot Robbie je nádherná! A čo jej blond konkurentka?

06.12.2018 00:00

Saoirse Ronan a Margot Robbie sa predviedli bok po boku na premiére snímky Mária, kráľovná škótska v New Yorku. Ktorá sa vám páči viac?

Vo filmovej novinke Mária, kráľovná škótska, sú síce obe ryšavky, v skutočnosti však patria medzi žiarivé blondínky. Saoirse Ronan a Margot Robbie, hlavné predstaviteľky spomínanej snímky, sa spoločne predviedli na červenom koberci v New Yorku.

Margot Robbie (vľavo) a Saoirse Ronan   na...
Margot Robbie (vľavo) a Saoirse Ronan na premiére filmu Mária, kráľovná škótska v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Herečky majú medzi sebou viditeľne dobrý vzťah, pred fotografmi si okmažite padli do náruče a vymenili si niekoľko objatí a bozkov. Závidieť si nemuseli, obe pred objektívmi žiarili – i keď každá trocha inak.

Margot Robbie na premiére filmu Mária, kráľovná...
Margot Robbie na premiére filmu Mária, kráľovná škótska v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Ligotavá a priehľadná róba Chanell jemne zahaľovala pekné krivky 28-ročnej hviezdy, ktorá sa v Hollywoode zviditeľnila vďaka snímke Vlk z Wallstreet s Leonardom DiCapriom, v ktorom sa predviedla v roku 2013. Išlo však len o epizódnu rolu. Uznanie kritiky aj nomináciu na Oscara jej vyniesla životopisná snímka Ja, Tonya, v ktorej si už zahrala hlavnú rolu. Sláva krásnej austrálskej rodáčky v Hollywoode stúpa každým rokom a pekná blonínka ide z projektu do projektu. Len v roku 2018 si zahrala v piatich filmoch, rovnaký počet má zatiaľ naplánový na rok 2019.

Saoirse Ronan na premiére filmu Mária, kráľovná...
Saoirse Ronan na premiére filmu Mária, kráľovná škótska v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Jej filmová kolegyňa, iba 24-ročná Saoirse Ronan, nie je síce takou hviezdou ako Robbie, jej popularita u divákov takisto stúpa. Na premiéru dorazila pekná blondínka v šatách z dielne Gucci s výraznými rukávmi aj štedrým výstrihom do V. Jej mejkap bol o čosi jemnejší než aký na večer zvolila Margot Robbie, modré oči herečky však žiarili aj bez výrazného líčenia.

Margot
		Robbie (vľavo) a Saoirse Ronan  
		na...
Jack Lowden
		 na premiére filmu Mária,
		kráľovná...
+4Margot Robbie na
		premiére filmu Mária,
		kráľovná...

Spolu so slávnymi kolegyňami sa pred objektívy fotografov postavil aj mužský predstaviteľ snímky, Jack Lowden, film si prišli pozrieť aj herečka Claire Danes či modelka Sara Sampaio.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Margot Robbie #Saoirse Ronan #Mária #kráľovná škótska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...