Mesiac po pôrode? Diane Kruger má späť krivky modelky. A vyzerá skvelo!

05.12.2018 13:25

Je to len mesiac a pár dní, čo médiámi preletela správa o tom, že krásna Diane Kruger sa stala matkou. Ona ju síce oficiálne nepotvrdila, ale jej návrat pred objektívy sprevádza nadšenie a pochvaly.

Herečka Diane Kruger po pôrode prvého dieťaťa...
Herečka Diane Kruger po pôrode prvého dieťaťa vyrazila na prehliadku Chanel. V kreácii haute couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Ešte v septembri zachytili objektívy plavovlasú krásku s veľkým tehotenským bruškom v uliciach New Yorku. Bábätko mala priviesť na svet začiatkom novembra, no o svojom súkromí nemecká rodáčka hovorí len málokedy. Nespravila tak ani počas návštevy prehliadky Chanel. Ale zato vyzerala úchvatne.

Herečka
		Ella Hunt na prehliadke značky
		Chanel...
Prvý rad
		plný hviezd na prehliadke značky Chanel.
+22Francúzska herečka
		Marion Cotillard
		na...

Bývalá múza tohto parížskeho módneho domu, ktorá sa objavila aj v niekoľkých reklamách, sa obliekla do kreácie haute couture. Čierna róba z priehľadného materiálu odhaľovala decentne jej nohy, zvyšok zostal však poctivo zahalený.

Čerstvá mamička síce zvolila strih, ktorý by mohol ešte zakryť prípadne zvyšky tehotenských kíl – už pár dní predtým (na prehliadke Versace) však potvrdila, že žiadne nezostali. Jej postava je priam ukážková.

Prvý rad plný hviezd na prehliadke značky...
Prvý rad plný hviezd na prehliadke značky Chanel. Zľava: Lily Rose Depp, Carine Roitfeld, Sofia Coppola, Marion Cotillard a Penelope Cruz.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Kruger však nebola jedinou slávnou dámou, na ktorú sa sústredila pozornosť fotografov v utorok večer v New Yorku. Do Metropolitného múzea, kde sa prehliadka inšpirovaná egyptskou mytológiou a estetikou konala, zamierila napríklad francúzska herečka Marion Cotillard, španielska hviezda Penelope Cruz či herečka Julianne Moore, alebo režisérka Sofia Coppola. Viac si pozrite v našej bohatej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #tehotenstvo #prehliadka #New York #Diane Kruger #forma #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerobte dopredu paniku, nič nie je také zlé ako sa momentálne zdá.
Postupujte ďalej v kariére, nestojte na...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...