Veteránky modelingu - 44, 54 či 62? Tieto dámy stále vyzerajú skvelo!

12.12.2018 08:30

Všetky tri sú módne legendy. Export z Veľkej Británie, ktorý dobyl móla. Hoci už každá z nich patrí do veteránskej kategórie, môžu ísť príkladom.

Topmodelka Kate Moss.
Topmodelka Kate Moss. Autor: Jeff Spicer/BFC/Getty Images for BFC

Na vyhlásení britských módnych cien nechýbala okrem súčasnej modelingovej elity ani tá, ktorá biznisu kraľovala pred desaťročiami. Na červenom koberci sa tak zišli dámy Kate Moss, Yasmin Le Bon aj Jerry Hall.

Vek každej z nich sa začína iným číslom, no v jednom období boli populárne takmer súčasne. Ich dopad v rámci sveta modelingu je však kľúčový aj pre dnešnú povesť krajiny a mnohé ich nasledovníčky či dokonca dcéry.

Modelka Yasmin Le Bon na vyhlásení The Fashion...
Modelka Yasmin Le Bon na vyhlásení The Fashion Awards 2018. Autor: Jeff Spicer/BFC/Getty Images for BFC

Najmladšou členkou spomenutého tria je Kate Moss, ktorá oslávi v januári 45 rokov. V zelenej večernej kreácii na jedno rameno vyzerala elegantne a pritom veľmi žensky. Moss nikdy netajila vrásky či kruhy pod očami, jej pleť nezaprie dlhoročné fajčenie. Napriek tomu sa radí medzi najcharizmatic­kejšie modelky sveta aj dnes.

O desať rokov je podľa kalendára staršia rodáčka z Oxfordu Yasmin Le Bon. Matka úspešných a krásnych dcér a manželka speváka Duran Duran bola rozhodne hviezdou aj na pondelňajšom ceremoniáli. Vek 54 nebol prekážkou.

Bývalá topmodelka Jerry Hall nechýbala na The...
Bývalá topmodelka Jerry Hall nechýbala na The Fashion Awards 2018 In Partnership With Swarovski v Londýne. Autor: Jeff Spicer/BFC/Getty Images for BFC

Trojicu britských modelingových legiend uzatvorila na The Britain Fashion Awards modelka Jerry Hall. Matka nemenej úspešnej dcéry Georgie May Jaggerovej, ktorá dorazila na podujatie s ružovými vlasmi, oslávila v lete 62. narodeniny. Jej nezameniteľný šarm, ale aj sexepíl to však nijako neovplyvňuje. A pondelňajšie gala bolo dôkazom. Súhlasíte s nami? V ankete môžete vybrať, ktorá z tria britských veteránok modelingu sa vám páči najviac.

Speváčka Rita Ora v kreácii
		Prada.
Herečka
		Uma Thurman v kreácii
		Prada.
+32Herečka Naomie Harris v
		kreácii Miu Miu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Kate Moss #Yasmin Le Bon #Jerry Hall #Fashion Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...