Krásna Stone v kvetinách, Blunt ako diva v červenej! Takto žiarili hviezdy

04.01.2019 11:28

Sezóna filmových cien sa naplno začne už najbližšiu nedeľu, keď rozdajú ceny Zlatý glóbus. Ešte pár dní predtým sa však konalo vyhlásenie v Palm Springs.

Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton.
Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Tridsiaty ročník galavečera spojeného s festivalom sa venuje najnovším počinom a výkonom v oblasti kinematografie a tak sa na červenom koberci objavili aj tváre, ktoré sa ocitli v nomináciách na glóbusy. Ocenenia možno napovedia, kto si cenu odnesie v nedeľu večer.

Herečka
		Emily Blunt v kreácii Roland Mouret.
Herečka
		Melissa McCarthy si odnášala
		cenu...
+14Herec a režisér
		Bradley Cooper získal sošku
		pre...

Slávnostné vyhlásenie však bolo tiež priestorom na prvú z mnohých nekončiacich sa prezentácií módy a štýlu hollywoodskych krások. Na štvrtkovej akcii sa v zozname prítomných ocitla napríklad Emily Blunt alebo Emma Stone.

Prvá menovaná, ktorá si spoločne s detskými kolegami odnášala cenu pre najlepší herecký ansámbl vo filme Návrat Mary Poppinsovej, prišla v kreácii od Rolanda Moureta. Výrazné oranžovočervené šaty na jedno rameno síce mali ošemetnú dĺžku, ale Bluntovej pôvab a úsmev pútal pozornosť smerom k jej tvári.

Herecké osadenstvo filmu Návrat Mary...
Herecké osadenstvo filmu Návrat Mary Poppinsovej získal cenu pre najlepší herecký ansámbel.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Bezchybný look predviedla herečka Emma Stone, ktorá odovzdala cenu svojej kolegyni Olivii Colmanovej za výkon vo filme Favoritka. Stone si vzala na seba nohavice a korzetový top Louis Vuitton. Kontrast dvoch výrazných farebných vzorov fungoval ukážkovo a Stoneovej charizma odevný celok správne podčiarkovala.

Herec Timothee Chalamet, ktorý si odniesol cenu...
Herec Timothee Chalamet, ktorý si odniesol cenu Spotlight Award, s herečkou Laurou Dernovou. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Medzi prítomnými dámami sa objavila aj herečka Jennifer Tilly v šatách Dolce & Gabbana či Laura Dern, ktorej nohavicový kostým vznikol pod značkou Azzaro. Za pánov treba nepochybne spomenúť Timothee Chalameta. Hrdina filmu Beautiful Boy, ktorý tiež odchádzal domov s cenou, je príkladom skutočne štýlového mladého muža. V sivom dvojradovom obleku bol skrátka ukážkovo oblečený. Ďalšie hviezdy si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Timothee Chalamet #móda #krása #film #festival #Emma Stone #Emily Blunt #ceny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa vyspite, potrebujete načerpať viac energie ako si myslíte.
Konečne sa začne zvyšovať váš účet,...

+ Skúste začať hrať s partnerkou loptové hry, vylepší vám to vzťah aj kondíciu.
Nezničte všetko, čo ste si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk