Krásna Hablovičová na plese: Sú to chvíle, ktoré si ukradnem pre seba!

, 13.01.2019 08:32

Ani tento rok nechýbala na Plese v opere bývalá modelka a moderátorka, dnes najmä podnikateľka a filantropka Lucia Hablovičová. Ako inak, v šatách od Borisa Hanečku.

Podnikateľka Lucia Hablovičová a dizajnér Boris...
Podnikateľka Lucia Hablovičová a dizajnér Boris Hanečka, ktorý jej aj tento rok vytvoril plesový model. Autor: Ples v opere

Hoci by sa mohlo zdať, že po toľkých rokoch by ju už plesová akcia mohla nudiť, je to pre ňu vždy veľmi príjemný moment štartu nového roka. „Ples si každý rok užívam najmä pre jeho nezabudnuteľnú atmosféru, všade je nádherná kvetinová výzdoba, je to večer hudobných a kultúrnych zážitkov. Ale tiež je to večer stretnutí,“ uviedla pre Pravdu Hablovičová.

„Teším sa sem kvôli stretnutiam s ľuďmi, ktorých nemám možnosť vidieť osobne počas roka. Vždy si máme čo povedať a tento večer je pre mňa vlastne taká chvíľa, ktorú si ukradnem sama pre seba. Takých nie je veľa,“ vysvetlila pôvabná tmavovláska.

Bývalý hokejista
		Boris Valábik a jeho
		partnerka...
Rektor Paneurópskej
		vysokej školy, ekonóm
		a...
+73Hudobný producent Juraj
		Čurný s manželkou.

Aj tento rok jej šaty zhotovil Boris Hanečka, s ktorým roky spolupracuje. „Je to nielen tradícia, ale pre nás oboch aj výzva, či niečo nové spolu vymyslíme. Proces prípravy mám veľmi rada, vždy sa spolu veľmi nasmejeme, hoci každým rokom je tých skúšok menej. Šaty sa šijú naozaj rýchlo,“ poznamenala Hablovičová.

Hoci priznáva, že na Slovensku pôsobí veľa šikovných návrhárov a dokázala by si predstaviť šaty aj od nich, pri plese zostáva verná Hanečkovi. „Je to tradícia a ja mám tradície rada,“ dodala s úsmevom.

S návrhárom sa každý rok snažia vymyslieť niečo iné, nie všedné. „Niečo s nápadom, témou, určitou myšlienkou. Borisova kreativita je nekonečná a ja sa mu do nej snažím vložiť pár mojich predstáv, aby šaty vystihovali mňa,“ komentovala Lucia Hablovičová. Teší ju vraj, keď sa jej šaty ľuďom páčia a ľudia, či už na plese, alebo čitatelia a diváci dokážu následne oceniť aj Hanečkov talent.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #dizajn #Ples v opere #Boris Hanečka #pôvab #Lucia Hablovičová #tradícia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku