FOTO: Róby z Plesu - známe dámy v znamení lesku aj vášnivej červenej!

13.01.2019 16:54

Pravdepodobne najväčšiu pozornosť púta každý rok na prestížnom Plese v opere móda prítomných dám. Prvú veľkú várku fotografií prinášame práve tu.

Bývalý hokejista Boris Valábik a jeho partnerka...
Bývalý hokejista Boris Valábik a jeho partnerka Lucia Polláková. Autor: Ples v opere

Na sobotňajšiu udalosť v centre Bratislavy sa zišlo bezmála 300 pozvaných párov. Pozornosť verejnosti pútajú už niekoľko rokov, najviac však tváre žien, ktoré poznajú z novín či televíznych obrazoviek.

Možno aj preto sa práve tieto predstaviteľky šoubiznisu, kultúry, športu či vrcholového podnikania snažia o čo najlepší dojem. Vzhľadom na slávnostný večer bolo jasné, že sa večer nezaobíde bez luxusného lesku. Ten sa objavil na šatách niekoľkých žien, medzi nimi napríklad Lucie Hablovičovej, Evelyn Kramerovej, ale aj Zuzany Kanisovej či Andrey Cocherovej.

Modelka
		Linda Nývltová v šatách od
		Michaela...
Podnikateľka Lucia Hablovičová v kreácii
		od...
+79Moderátorka Zlatica
		Puškárová v šatách od
		Jany...

Veľkým prekvapením bolo početné zastúpenie červenej farby. Na tento vášnivý tón stavila napríklad dizajnérka Michaela Ľuptáková, ale tiež Zuzana Sternová, redaktorka Jana Mutňanská či riaditeľka Novej scény Ingrid Fašiangová.

Šaty moderátorky večera Lucie Hurajovej v nežnej ružovej farbe vytvoril dizajnér Marcel Holubec a inšpirované boli akýmsi ružovým obláčikom šťastia a zamilovanosti. Práve šťastie bolo totiž témou večera.

Moderátorka 19. ročníka Plesu v opere Lucia...
Moderátorka 19. ročníka Plesu v opere Lucia Hurajová v kreácii od Marcela Holubca. Autor: Ples v opere

V duchu tohto hesla by sa dalo povedať, že mnoho dám tiež siahlo po zamilovanej romantike a zdobnosti či ľúbivosti. Starali sa o to reliéfne výšivky z látkových kvetín, čipka pošívaná flitrami a, samozrejme, nadýchané bálové sukne. Výdatné zastúpenie mali na plese aj domáci dizajnéri. O tom, kto obliekol ktoré dámy, môžete čítať tu.

Fotografie budeme priebežne dopĺňať.

Bývalý hokejista
		Boris Valábik a jeho
		partnerka...
Rektor Paneurópskej
		vysokej školy, ekonóm
		a...
+73Hudobný producent Juraj
		Čurný s manželkou.
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#krása #móda #dizajn #Ples v opere #Lucia Hablovičová #róby #Beáta Danglová #dámy #Elena Kohútiková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na nepríjemné zápaly, či opar, potrebujete doplniť vitamín B.
Naivne zamiešate city s...

+ Pozor na vírusové ochorenia, aj čistota rúk má svoj význam.
V zamestnaní budete cítiť krivdu, čo je vhodné...