Známe tváre vyrazili na Teroristku Janžurovú! Prišla Dubasová aj Schindlerová

, 02.04.2019 17:07

Česká tvorba má medzi slovenskými divákmi mnoho fanúšikov. Aj tých celebritných. Dôkazom bola pondelňajšia premiéra čiernej komédie Teroristka, ktorú si nenechali mnohé známe tváre ujsť.

Herečka Kristína Svarinská a jej český kolega...
Herečka Kristína Svarinská a jej český kolega Martin Hoffman zastúpili hereckých predstaviteľov Teroristky v Bratislave. Autor: CinemArt SK

Do kina v Bratislave dorazila, samozrejme, aj delegácia s režisérom Radkom Bajgarom. Hercov zastúpila Slovenka Kristína Svarinská a Martin Hoffman z Česka. „Pre mňa je pôsobenie v tomto filme zásadné,“ uviedla Svarinská, ktorá dostala rolou v Teroristke možnosť zahrať si po boku hlavnej hrdinky v podaní Ivy Janžurovej. "Aj keby som sa už v živote vo filme neocitla a už nikdy nič nenatočila, tak to, že som mohla stáť po boku pani Janžurovej, je pre mňa malý zázrak,“ vyznala sa.

Speváčka Beáta Dubasová má českú tvorbu
		rada.
Modelka
		Soňa Štefková na premiére
		filmu...
+9Bývalá súťažiaca zo
		šou Superstar
		Martina...

Pre Hoffmana bola hlavná záporná postava miestneho mafiána výzvou. „Ak tá moja postava nie je úplne plochá, tak zaplať Pán Boh. Mal by to byť hajzlík s pridanou hodnotou. Snáď sa mi to podarilo,“ podotkol známy herec, ktorého výkon chválili mnohí prítomní.

Medzi nimi sa objavila napríklad herečka Karin Haydu, moderátorka Karin Majtánová, speváčka beáta Dubasová či niekdajšia speváčka zo Superstar Martina Schindlerová. Pozornosť na seba pritiahla aj modelka Soňa Štefková či už spomenutá Svarinská.

Bývalá súťažiaca zo šou Superstar Martina...
Bývalá súťažiaca zo šou Superstar Martina Schindlerová. Autor: CinemArt SK

Tá sa obliekla do elegantných oranžovo-červených šiat a doplnila ich letnými sandálmi. Na premiéru trošku nezvyčajné a na marcové počasie úplne. Schindlerová zase zvolila džínsový overal s trojštvrťovými nohavicami, pod ktorým jej vykúkal kúsok spodnej bielizne. Viac si pozrite v galérii z premiéry.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Kristína Svarinská #kino #Martina Schindlerová #Teroristka #Martin Hoffman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak sa necítite dobre, nepodceňujte to a oddýchnite si.
Urobte si svoju prácu čím skôr aby ste neskôr mali...

+ Nespávajte pridlho, budete mať potom menej času na ostatné veci.
Všetko sa naučíte v praxi, nemáte sa čoho...