Clooney s krásnou Amal na premiére v Londýne: Aha, vzali aj pani svokru!

17.05.2019 00:00

Herca Georga Clooneyho už čoskoro uvidia diváci v šesťdielnom televíznom filme Hlava XXII. Vznikol na motíve románu od Josepha Hellera a hollywoodsky herec ho predstavil aj v Londýne.

Americký herec George Clooney a jeho manželka...
Americký herec George Clooney a jeho manželka Amal Clooney prichádzajú na premiéru šesťdielneho televízneho seriálu Hlava XXII. Amal v kreácii Ralph & Russo Couture. Autor: TASR/AP, Grant Pollard

V metropole Veľkej Británie uviedol 58-ročný Clooney sériu z produkcie spoločnosti Hulu spoločne s manželkou Amal Clooneyovou. Po boku slávnej dvojice však pozornosť pútala ešte jedna dáma. Div sa svete, bola to hercova svokra Bianca Alamuddinová.

Matka krásnej a talentovanej právničky, ktorú si Clooney vzal v roku 2014, vraj so svojím zaťom výborne vychádza a obe rodiny manželov trávia spolu množstvo času. Svojej dcére pritom Bianca Alamuddin pomáha aj s dvojičkami Ellou a Alexandrom, ktoré sa narodili v roku 2017.

Americký herec George Clooney, jeho manželka...
Americký herec George Clooney, jeho manželka Amal Clooney a svokra Baria Alamuddinová prichádzajú na londýnsku premiéru šesťdielneho televízneho seriálu Hlava XXII na motívy románu Josepha Hellera. Autor: TASR/AP, Grant Pollard

Clooneyho nežnejšia polovička nesklamala ani na londýnskej premiére a predviedla sa v luxusnej kreácii z dielne Ralph & Russo Couture. Štyridsaťjedenročná rodáčka z Libanonu sa posledné týždne objavila viackrát na verejnosti, aby podporila svojho manžela a zakaždým to bol naozaj pekný pohľad.

Niet divu, že si v minulosti vyslúžila titul najlepšie oblečenej ženy planéty. A pri pohľade na mamu Biancu je celkom jasné, že kúsok vkusu zdedila aj po nej.

Americký herec George Clooney pózuje počas...
Americký herec George Clooney pózuje počas fototermínu k šesťdielnemu televíznemu seriálu Hlava XXII na motívy románu Josepha Hellera v Londýne. Autor: TASR/AP, Grant Pollard

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #svokra #George Clooney #mama #Amal Clooney #Hlava 22
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Všetko ste si vlastnou vinou pokazili, avšak môžete to ešte napraviť.
Dokážete toho zmeniť viac ako si...