Rambo v zajatí krásnej úderky v Cannes! Z jeho dcéry nespustíte oči

72-ročná hviezda akčných filmov, Sylvester Stallone, sa takisto stala súčasťou 72.ročníka filmového festivalu v Cannes.

25.05.2019 09:34
Sylvester Stallone Foto: ,
Sylvester Stallone na špeciálnom premietaní novinky 'Rambo: First Blood' v Cannes. Po jeho boku dcéra Sistine Stallone a manželka Jennifer Flavin.
debata

V piatok večer sa zúčastnil špeciálneho premietania novinky s názvom Rambo V: Last Blood, v ktorej si zahral hlavnú rolu. Po boku slávneho herca sa usmievala aj jeho krásna spoločnosť – manželka, modelka Jennifer Fravin (50) a jedna z ich spoločných dcér, 2o-ročná Sistine.

Sistine Stallone a  Jennifer Flavin na... Foto: Reuters, JEAN-PAUL PELISSIER
STALLONE Sistine Stallone a Jennifer Flavin na špeciálnom premietaní novinky 'Rambo: First Blood' v Cannes.

A hoci to bol práve Stallone, na koho čakali jeho verní fanúšikovia, prítomnosť oboch dám rozhodne potešila. Okrem fanúšikov aj fotografov, ktorým obe dámy bok po boku ochotne pózovali. Veľký večer Stalloneho bol tak aj vďaka nim o čosi krajší a žiarivejší.

Video
Ako aj hercova manželka, tak aj dcéra zvolili na večer efektné šaty z lesklých materiálov. Zatiaľ, čo Jennifer sa leskla v strieborno-čiernej kombinácii, Sistine vynikla v zlatohnedej. Na prvý pohľad je jasné, že gény niekdajšej modelky podedila aj jej dcéra – obe totiž predviedli štíhle sexi postavičky, ktoré zvolené šaty tesne obopínali.

Sistine navyše nezaujala len sošnou postavou, objektívy potešila aj voľbou šiat s hlbokým výstrihom. Peknú tvár jej lemovali husté blond vlasy, ktoré si na večer nechala pekná dvadsiatnička rozpustené.

Paz Vega  na špeciálnom premietaní novinky... Foto: SITA/AP
Paz vega Paz Vega na špeciálnom premietaní novinky 'Rambo: First Blood' v Cannes.

Za pohľad rozhodne stála aj Stalloneho kolegyňa z filmu, tmavovlasá španielska herečka Paz Vega (43), ktorá prišla na červený koberec vo veľkolepej róbe s odvážnym rozparkom. Stallone sa ako Rambo prvý raz divákom predstavil v roku 1982, snímka Rambo V: Last Blood sa do kín dostane v septembri 2019.

Sylvester Stallone na špeciálnom premietaní...
Sylvester Stallone na špeciálnom premietaní...
+3Sylvester Stallone na špeciálnom premietaní...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sylvester Stallone #Cannes 2019