Móda MTV Movie Awards: Gal Gadot na jednotku, Lindsey Vonn provokovala

18.06.2019 08:52

Vyhlásenie cien MTV Movie & TV Awards 2019, ktoré sa konalo v pondelok večer v Los Angeles, sa nezaobišla bez luxusnej módy.

Herečka Gal Gadot odovzdala jednu z cien....
Herečka Gal Gadot odovzdala jednu z cien. Oblečená do kreácie Alexander McQueen. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Červený koberec zaplnili hviezdy z nominovaných filmov a televíznych projektov, ale aj hrdinovia z obrazoviek MTV, predovšetkým z jej populárnych reality-šou. Na červenom koberci sa síce neukázali tie najväčšie stars, ale ich prítomnosť potešila aspoň divákov v sále.

Moderátorka Jameela
		Jamil.
Herečka
		Sandra Bullock si prevzala cenu
		za...
+20Na vyhlásenie cien
		prišla aj herečka
		Mischa...

Takto sa predviedli napríklad herečky Sandra Bullock či Gal Gadot. Prvá získala cenu za Birdbox, druhá aj pomyselnú za jednu z najlepšie oblečených žien večera. V nohavicovej kreácii Alexander McQueen bola synonymom sofistikovanosti s prídavkom provokácie a chuťou pohrať sa so siluetou. Treba dodať, že táto bývalá Miss Izrael si to môže dovoliť.

Herečka Kiernan Shipka prišla na vyhlásenie v...
Herečka Kiernan Shipka prišla na vyhlásenie v šatách z dielne Fendi. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Medzi pôvabné hviezdy večera nepochybne patrila aj hrdinka vynoveného seriálu o čarodejnici Sabrine – Kiernan Shipka. Obliekla ju značka Fendi a zvolila svoj typický monogramový vzor v potlači materiálu, takže nik nebol na pochybách, ktorú značku Shipka v tento večer reprezentuje.

Večer sa niesol aj v znamení minidĺžok a mnoho herečiek či pozvaných dám stavilo práve na tento prvok jemnej provokácie. Odhaľovali svoje vypracované a športom posilnené krivky pred objektívmi. K nim sa radila napríklad herečka Aubrey Plaza, hviezda seriálu Pose MJ Rodriguez či víťazka jednej z kategórii – herečka Elizabeth Moss, ktorá si odnášala cenu za Príbeh služobníčky. Predviedla sa v minišatách s efektným motívom strieborného čínskeho draka na čiernom podklade.

Zľava: Herečky Aubrey Plaza, Elizabeth Moss a...
Zľava: Herečky Aubrey Plaza, Elizabeth Moss a MJ Rodriguez.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Jednou z najodvážnejších dám večera bola aj lyžiarka Lindsey Vonn, ktorá okrem minidĺžky volila aj odvážny výstrih. Čierny elastický model na telo zdobili výrazné epolety na pleciach so zlatých retiazok a štrasu.

Lyžiarka Lindsey Vonn opäť stavila na odvážny...
Lyžiarka Lindsey Vonn opäť stavila na odvážny outfit. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Jeden z najzaujímavejších modelov večera však predviedla herečka Tessa Thompson, ktorej voľba padla tentoraz na oversized sako od Thoma Browna. Hviezda filmov ako Thor: Ragnarok či Muži v čiernom: Globálna hrozba už viackrát potvrdila, že sa módou rada hrá a experimentuje s celkovým vyznením, ktoré nemusí byť vždy prvoplánovo ľúbivé. Nebolo ani tentoraz, ale nevšimnúť si ju nebolo možné tiež. Ďalšie dámy aj pánov si pozrite v našej bohatej galérii.

Herečka Tessa Thompson máva fanúšikom. V...
Herečka Tessa Thompson máva fanúšikom. V kreácii Thom Browne. Autor: Reuters, MIKE BLAKE

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Melissa McCarthy #Gal Gadot #Kiernan Shipka #Lindsey Vonn #MTV Movie and TV Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku