Judit Bárdos vo Varoch ako labuť! Kubelková očarila dcérou, aha, aká je pekná

01.07.2019 00:00

Slovenská herečka Judit Bárdos patrí medzi tie dámy, ktoré sa počas spoločenských akcií menia na labute. V civile zvyčajne veľmi ležérna, dievčenská a o pár hodín neskôr neprehliadnuteľná dáma.

Herečka Judit Bárdos na prehliadky Beáty...
Herečka Judit Bárdos na prehliadky Beáty Rajskej v Karlových Varoch. Autor: Profimedia

Inak to nebolo ani na prehliadke dizajnérky Beáty Rajskej, ktorá sa konala na filmovom festivale Karlovy Vary v rámci sprievodného programu počas uplynulého víkendu. Hrdinka filmu Fair Play či rozprávky Láska na vlásku sa objavila v spoločnosti v lososových šatách bez ramienok s asymetrickou sukňou.

Bárdosovú na túto večernú príležitosť tiež výraznejšie nalíčili a upravili jej vlasy. Konieckoncov, pozvanie prijala aj preto, lebo jedným zo sponzorov eventu bola kozmetická značka, pre ktorú pracuje ako ambasádorka.

Počas módnej šou však nebola jedinou známou tvárou, ktorá pútala pozornosť. Rajskej tvorba prilákala aj Miroslava Donutila s manželkou či napríklad ďalšiu známu Slovenku Vlastinu Svátkovú.

Modelka a moderátorka Iva Kubelková (vpravo) a...
Modelka a moderátorka Iva Kubelková (vpravo) a jej dcéra Natálie Jirásková spoločne predvádzali módu od Beáty Rajskej. Autor: Profimedia

Výnimočnú pozornosť si však v tento večer zaslúžila moderátorka a bývalá Miss Iva Kubelková, ktorá sa predvádzala na móle. Dôvodom záujmu médií bol však aj fakt, že tentoraz tak urobila v rodinnom tandeme. Spoločnosť jej totiž robila štrnásťročná dcéra Natália, ktorá podedila krásu po mame. A modelingové ambície zjavne tiež. Spoločne sa tak objavila v novej koleckii od Rajskej a následne aj v záverečnom pózovaní pre médiá.

VIDEO: Festival vo Varoch sa začal veľkolepo

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#prehliadka #dcéra #Judit Bárdos #Iva Kubelková #Beáta Rajská #MFF Karlove Vary 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebojte sa rozhýbať, svoje rozhodnutie za žiadnych okolností nemeňte.
Otvoria sa vám...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...