Športové krásky opäť v gala! Vonnová úplne dokonalá, Shiffrinová rozkvitla

12.07.2019 09:25

Športové hviezdy majú tento týždeň v Amerike pestrý program. Po vyhlásení cien ESPY Awards sa mnohé z nich objavili aj na galaprograme televízie Nickelodeon. Detský kanál rozdáva tiež ceny pre najobľúbenejších športovcov.

Lyžiarka Lindsey Vonn sa predviedla ako...
Lyžiarka Lindsey Vonn sa predviedla ako mimoriadne elegantná dáma. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

O tom, že aj neplnoletí diváci sú športoví fanúšikovia, svedčalo nadšenie pozvaných detí a tínedžerov, ktoré sa mohli stretnúť so svojimi hrdinami. A športovci sa im odmenili zábavou, ochotou trochu sa „zhovadiť“ aj nadšenými ďakovnými rečami.

Snoubordistka Chloe Kim prišla na
		vyhlásenie...
Lyžiarka
		Lindsey Vonn sa predviedla
		ako...
+9Hráč amerického
		futbalu Russell Wilson,
		jeho...

Medzi ocenenými sa tento rok ocitla napríklad snoubordistka Chloe Kimová či členka amerického futbalového tímu Megan Rapinoe, ktorá nedávno pomerne otvorene kritizovala Donalda Trumpa. Cenu pre legendu si odnášal basketbalista Dwayne Wade. A po ďakovačke skončil v zlatom slize, čo je na cenách Nickelodeon už tradícia.

Zahanbiť sa však nenechali ani športové krásky, ktoré sa deň predtým predvádzali v luxusných róbach na galevečere ESPY. Lyžiarka Lindsey Vonn tentoraz vymenila sexy imidž s rozparkami za veľmi príťažlivé čierne šaty trojštvrťovej dĺžky s nadýchanou sukňou. Model zdobil trblietavý dezén a ružové stuhy ako ramienka, ktoré doplnila aj lodičkami v podobnom odtieni a zamatovom vyhotovení.

Slalomárka Mikaela Shiffrin vyzerala opäť veľmi...
Slalomárka Mikaela Shiffrin vyzerala opäť veľmi pôvabne. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Aj zjazdárka Mikaela Shiffrinová, ktorá sa večer predtým predvádzala v minišatách Pronovias, tentoraz volila decentnejšie a zároveň ležérnejšie. Spojila široké nohavice v florálnou potlačou a levanduľový top s odhalenými ramenami. Takpovediac letný look korunovali plavé kadere lemujúce tvár.

Pravdepodobne najsúčasnejší model, na ktorý nepochybne nadšene reagovali aj tínedžeri, predviedla spomenutá Chloe Kimová. Snoubordistku obliekla športová značka Nike a jej odev bol fúziou športových prvkov so street-wearom a variáciou na večernú módu. Výsledok bol rozhodne zaujímavý.

Hráč amerického futbalu Russell Wilson, jeho...
Hráč amerického futbalu Russell Wilson, jeho manželka Ciara a ich dve deti Future Zahir Wilburn a Sienna Princess Wilson. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

V rámci programu vystúpila napríklad speváčka Ciara – ďalšia z dám, ktorá sa objavila na oboch športových akciách dva večery po sebe. Na oboch sprevádzala manžela Russella Wilsona, na ceny Kids Choice Sports Awards však vzali aj svoje dve ratolesti. Rovnako tak spravili aj ďalšie známe hviezdy. Viac v galérii vyššie. Dolu si môžete pozrieť aj galériu z cien ESPY Awards.

Hokejista P.K. Subban a jeho partnerka
		Lindsey...
Alex Morgan
		z národného amerického
		ženského...
+25Lyžiarka Mikaela
		Shiffrin prišla v
		kreácii...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #gala #Ciara #hviezdy #Mikaela Shiffrinová #Kids Choice Sports Awards #Lindsey Vonn #Chloe Kimová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Odpočinok vám prospeje, venujte sa relaxácii v podobe jogy.
Nájdete prebytočné oblečenie, urobte poriadok...

+ Chráňte lepšie svoje zdravie, obliekajte sa primerane k počasiu.
Sedíte na peniazoch a vaše deti nemajú...