Mirgová a jej idol na krste albumu. Dara Rolins priznala: Potešila moje srdce!

, 16.07.2019 16:55

Speváčka Dominika Mirgová uviedla v pondelok večer v bratislavskej Umelke do života svoj štvrtý album Toto som ja.

Nový album Dominiky Mirgovej (vľavo) pokrstila...
Nový album Dominiky Mirgovej (vľavo) pokrstila speváčka Dara Rolins. Autor: Profimedia

V prítomnosti rodiny, priateľov, spolupracovníkov, hostí a médií vyrozprávala na pódiu príbeh vzniku albumu a videoklipov zo štvrtej štúdiovky, ktorá obsahuje štrnásť skladieb.

„Je to môj najosobnejší album. Každá jeho skladba má svoj reálny základ v živote, ktorý prebieha okolo mňa. Jeho názov to vystihuje najlepšie. Toto som naozaj ja,“ povedala počas vystúpenia na krste speváčka. Na uvedenie novinky do života si pozvala do Bratislavy svoj veľký idol – speváčku Daru Rolins.

Na krste sa objavila
		aj bývalá
		moderátorka...
Nový album Dominiky
		Mirgovej (vľavo)
		pokrstila...
+1Speváčka Dominika
		Mirgová má vonku nový album.

„Dominiku a jej tvorbu sledujeme veľmi intenzívne. Krstnou mamou jej albumu som veľmi rada. Jej album poteší muzikantské srdce. Je na ňom vidieť a počuť, že Dominika rastie a dozrieva. Aj ako človek, aj ako muzikant. Verím, že sa bude páčiť a bude mať úspech,“ povedala „krstná mama“ Dara.

V rámci živej prezentácie skladieb z albumu predstavila Mirgová všetkých hostí, producentov, tvorcov videoklipov a ďalších ľudí, bez ktorých by album nevznikol. Na pódiu sa postupne vystriedali Majself, Adiss a Shorty. Príjemným spestrením bolo vystúpen

Speváčka Dominika Mirgová má vonku nový album.
Speváčka Dominika Mirgová má vonku nový album. Autor: Profimedia

ie jej otca Miroslava Mirgu, s ktorým zaspievali spoločnú skladbu Zober ma tam. Krstenie novinky si nenechali ujsť ani mnohé známe tváre, medzi nimi napríklad Zuzana Belohorcová, Veronika Strapková či Lucia Mokráňová.

Mirgová prezradila, že už teraz intenzívne pracuje na novom albume. Ak všetko pôjde podľa plánu, mohol by sa objaviť na jar alebo v lete budúceho roku.

VIDEOROZHOVOR s Darou Rolins z februára 2019

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#novinka #krst #album #Dominika Mirgová #Dara Rolins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite na ľad, inak budete mať nepríjemnosti s hlasivkami.
Výmena spotrebiča vás neminie, čakali...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...