Čierna vdova má hviezdnu armádu! Sexy Scarlett predstavila nových kolegov

22.07.2019 00:00

Pravdepodobne jeden z najočakávanejších filmov z marvelovského univerza je ten o Čiernej vdove. Členka skupiny Avengerov sa ho konečne dočkala.

Herečka Scarlett Johansson v kreácii David Koma...
Herečka Scarlett Johansson v kreácii David Koma prišla uviesť film Čierna vdova. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Herečka Scarlett Johansson stvárnila bývalú ruskú agentku v niekoľkých filmoch v spoločnosti Avengers, tentoraz na festivale Comic-Con predstavila novinku, ktorá ponesie jednoduchý názov – Čierna vdova. A nebude sama.

Johansson priviedla so sebou aj časť hereckých kolegov, ktorí sa ku nej vo filme pripoja. A ide o skutočne hviezdne obsadený projekt. Okrem príťažlivej hollywoodskej krásky sa totiž medzi hercami objaví aj držiteľka Oscara Rachel Weisz či hrdina hitu Stranger Things David Harbour. Zostavu doplní napríklad aj Florence Pugh.

Herečky Rachel Weisz (vľavo) a Scarlett...
Herečky Rachel Weisz (vľavo) a Scarlett Johansson spoločne predstavili novinku Čierna vdova. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Johansson sa na akcii v San Diegu objavila v nohavicovej kreácii David Koma. Nechýbal jej však povestný sexepíl a ani pôvab. Herečka rozdávala úsmevy a v jednom momente sa ocitla so šiltovkou na hlave, ktorú jej zapožičal kolega Harbour.

Herečka Scarlett Johansson a jej kolega David...
Herečka Scarlett Johansson a jej kolega David Harbour na akcii Comic-Con.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Nedávno sa americká hviezda ocitla v paľbe kritiky, keď sa znovu vyjadrila v rozhovore, že ako herečka má právo stvárniť kohokoľvek, od človeka, cez zviera až po strom. Jej reakcia bola namierená na kritiku faktu, že ju obsadili do role známeho transrodového muža namiesto toho, aby angažovali skutočného transgender herca.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#novinka #Scarlett Johansson #čierna vdova #Comic-Con
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, načerpávajte ich z ovocia a zeleniny.
Pripravte sa aj na horšie časy, odkladajte...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...