Slávny Tarantino na vedľajšej koľaji! Keď zbadáte jeho manželku, pochopíte

01.08.2019 00:00

Režiséra snímky Vtedy v Hollywoode, Quentina Tarantina, počas londýnskej premiéry sprevádzala na červenom koberci jeho manželka, speváčka Daniella Pick.

Krásna čiernovláska zvolila neprehliadnuteľnú červenú róbu, ktorá na ňu počas slávnostného večera pritiahla všetky pohľady. Mala však aj jednu silnú konkurentku.

Režisér  Quentin Tarantino a jeho manželka...
Režisér Quentin Tarantino a jeho manželka Daniella Pick na londýnskej premiére filmu Vtedy V Hollywoode. Autor: SITA/AP, SIMON DAWSON

35-ročná Daniella prišla do Londýna vo výraznej a ľahučkej červenej róbe na tenučkých ramienkach, dekolt jej zdobil masívny diamantový náhrdelník. Rovnako výrazné boli aj náušnice, ktoré na večer zvolila. Čierne vlasy jej rozpustené padali na plecia a boli jej ďalším „šperkom“. Večernej akcii prispôsobila aj mejkap, ktorý zvýraznil predovšetkým jej krásne tmavé oči a husté obočie.

Quentin Tarantino a jeho manželka  Daniella...
Quentin Tarantino a jeho manželka Daniella Pick na londýnskej premiére filmu Vtedy v Hollywoode. Autor: Reuters, SIMON DAWSON

A hoci bola naozaj nádherná, na červenom koberci mala naozaj vážnu konkurentku. Na rovnako výraznú farbu totiž stavila aj Margot Robbie, ktorá si v snímke zahrala jednu z rolí. Krásna blondínka dorazila v šatách Oscar de la Renta.

Margot Robbie na londýnskej premiére filmu...
Margot Robbie na londýnskej premiére filmu Vtedy V Hollywoode. Autor: SITA/AP, SIMON DAWSON

Krásna tmavovláska v padla Tarantinovi do oka už v roku 2009 počas nakrúcania filmu Nehanební bastardi, ako informovali americké médiá. Už vtedy sa pre magazín People vyjadril, že má pocit, že stretol niekoho, s kým by si vedel predstaviť budúcnosť. Dvojica sa pred oltár postavila v januári 2018.

Herečka
		Margot Robbie na londýnskej
		premiére...
Leonardo
		DiCaprio, Margot Robbie a Brad Pitt
		na...
+10Herečka a spisovateľka
		Lena Dunham
		na...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Quentin Tarantino #Daniella Pick #Vtedy v Hollywoode
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...