Nestarnúca Lucy Liu s mladšími kolegyňami: Konkurenciu hľadá ťažko!

09.08.2019 00:00

Zrada, klamstvo či nevera - ľudstvo ich zažíva stáročia. Ale menia sa naše reakcie na ne? Nový seriál Why women kill (Prečo ženy zabíjajú) už v názve naznačuje, že niektoré veci zostávajú rovnaké.

Zľava: Herečky Lucy Liu, Ginnifer Goodwin a...
Zľava: Herečky Lucy Liu, Ginnifer Goodwin a Kirby Howell-Baptiste spoločne predstavili seriál Why women kill. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Novinku z produkcie televíznej stanice CBS predstavili v stredu večer v Los Angeles hlavné herecké predstaviteľky. Nechýbala Ginnifer Goodwin, herečky Kirby Howell-Baptiste a Alexandra Daddario či nestarnúca Lucy Liu. Práve ich osudy sa rozohrajú v príbehu, ktorého dejové linky sa rozbiehajú do rozličných dekád.

Za projektom stojí tvorca populárneho seriálu Zúfalé manželky Marc Cherry, ktorý už dávnejšie naznačil, že ak sa seriál dočká úspechu nebráni sa pokračovaniu a už má aj nápady na druhú sériu. Najprv si však televízni diváci musia naladiť tú prvú.

Herečka Alexandra
		Daddario sa tiež objavila
		na...
Herečka Lucy Liu na
		premiére seriálu Why
		Women...
+3Herečka Kirby
		Howell-Baptiste.

Uvidia v nej napríklad spomenutú Lucy Liuovú ako bohatú manželku z 80-tych rokov. Zábery paparazzov, ktoré herečku zachytili pri nakrúcaní, odhalili niekoľko zaujímavých lookov, ktoré hviezda predvedie. V duchu seriálu Dynasty sa diváci dočkajú luxusu, šperkov, ale aj poriadnej drámy.

Na premiére sa Liu objavila v súčasnejšej a decentnej kombinácii kalichovej zamatovej sukne, blúzky s viazačkou a vyšívaného bolerka na spôsob toreadorského kabátika. Zaujala aj Alexandra Daddario, ktorá volila kombináciu nohavíc a koženého topu na jedno rameno. Pridala k nim výrazný rúž na perách, ale aj trošku bizarný pohľad, ktorý umocnili použité šošovky v očiach.

Zvyšné dámy z premiéry si pozrite v našej galérii vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #novinka #seriál #Ginnifer Goodwin #Lucy Liu #Alexandra Daddario
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku